Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Plastične operacije

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Plastične operacije Empty
PočaljiNaslov: Plastične operacije   Plastične operacije EmptyPet 26 Jan 2007, 18:58

Plastične operacije 5d115b0ecea29eb5d586c9b4b082ae3d_large_slideshow Plastične operacije 07f4f6d82ccdd263967a0d96d060d501_large_slideshow

Najpoznatiji britnaski transvestit i pop zvijezda Pete Burns tužit će plastičnog kirurga koji mu je uništio usta, a time i život i karijeru.
Pete, pjevač benda "Dead or Alive" imao je bezbroj operacija, a od kirurga Harley Streeta potražuje milijun funti. Osim u Britaniji, Pete je nekoliko operacija obavio i u Italiji.
- Doktori su mi rekli da mi je jedini izlaz amputirati usne. Pa to je kao da izvršim samoubojstvo - kaže Pete, a prenosi Daily Mail.
Zbog silnih operacija nije mogao ni jesti ni piti, a kuću nije napuštao da ga ne bi proglasili nakazom.
- Cijelo vrijeme razmišljam o tome da se ubijem. Depresivan sam i svjestan sam da ću patiti cijeli život - kaže Pete

24.sata

------------------------

E pa ko voli nek izvoli :> :>
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Plastične operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične operacije   Plastične operacije EmptyPet 26 Jan 2007, 20:47

Pa ubi se, zlato...
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Zvezda u usponu
Zvezda u usponu
Tea


Broj poruka : 806
Datum upisa : 17.11.2006

Plastične operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične operacije   Plastične operacije EmptyPet 26 Jan 2007, 21:54

gizmo ::
Pa ubi se, zlato...
8)
Nazad na vrh Ići dole
http://timeofourlives.20.forumer.com/index.php
Sponsored content





Plastične operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične operacije   Plastične operacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Plastične operacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: