Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Hmmm, dal ce biti ???

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Hmmm, dal ce biti ??? Empty
PočaljiNaslov: Hmmm, dal ce biti ???   Hmmm, dal ce biti ??? EmptySub 09 Mar 2013, 04:47

Ćiro Blažević: Razbićemo Srbiju sa 4:0

Čuveni hrvatski stručnjak Miroslav Ćiro Blažević koji je 1999. s klupe predvodio Hrvatsku u kvalifikacionom meču za EURO 2000 protiv Srbije, smatra da se taj meč sa Maksimira neće ponoviti i da „orlovi“ nemaju ama baš nikakve šanse u narednom duelu.

„Taj rezultat od 2:2 iz 1999. sada se ne može ponoviti. Kompozicija hrvatske ekipe ima nešto više. Hrvatska reprezentacija je danas kvalitetnija od one koju sam ja vodio protiv Jugoslavije. Pogledajte samo cenu hrvatskih igrača. Modrić u Real Madridu, Mandžukić u Bajernu, Srna je kapiten Šahtjora, Lovren u Lionu. Srbi nemaju nikakve šanse“, maltene je povikao Blažević u intervjuu za „Jutarnji list“.

Sugerišući sadašnjem selektoru Igoru Štimcu da ne „pali“ dodatno svoju ekipu, pošto ima ionako ogroman motiv, Blažević je istakao da „vatreni“ moraju igrati sa dva napadača, idealno bi bilo sa Mandžukićem i Eduardom.

Blažević je na sebi karakterističan način prokomentarisao i izjavu selektora Srbije Siniše Mihajlovića koji u Dariju Srni vidi najopasnijeg igrača Hrvatske.

„Ako tako misli, ‘pop….o’ je. Srna je značajan, njegovi proboji i slobodni udarci su važni, ali, imamo mi ‘je……h’ igrača. Mandžukić je najveća svetska enigma, niko ne može rešiti to kretanje, ni on ne zna kuda će ići. Presudiće Modrić.“

„Ako će igrati kao protiv Mančestera, Srbi nam ne mogu ništa. Pet puta će Mandžukića gurnuti u šansu. Sviđa mi se i Perišić, šteta što se povredio i ne igra. Sada ćemo videti koliko je Štimac talentovan. Dobar je, ali još nije Ćiro„, rekao je Blažević.

Za kraj, bivši selektor „vatrenih“ prokomentarisao je i mogući povratak Dejana Stankovića u tim Srbije, a usput je prognozirao i rezultat.

„Ja bih voleo da Mihajlović stavi Stankovića u tim ali – neće ga staviti! I Siniša veruje u mladost, starost je za k…., starost je dekadencija. Hrvatska će dobiti sa 4:0. Ako su Hrvati bez pušaka zgazili petu vojnu silu, što je Jugoslavija bila, ako su svet osvojili fudbalskim talentom i kockastim dresovima, komforno će pobediti i Srbiju“, zaključio je Blažević.

Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
gradski-seljak
Član u razvoju
Član u razvoju



Broj poruka : 74
Datum upisa : 14.10.2009

Hmmm, dal ce biti ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm, dal ce biti ???   Hmmm, dal ce biti ??? EmptySub 09 Mar 2013, 15:56

biće interesantno, al 4:0 sigurno ne, a dobićemo vas, sigurno
a blažević, matori lupa
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Hmmm, dal ce biti ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm, dal ce biti ???   Hmmm, dal ce biti ??? EmptyNed 10 Mar 2013, 03:27

Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
gradski-seljak
Član u razvoju
Član u razvoju



Broj poruka : 74
Datum upisa : 14.10.2009

Hmmm, dal ce biti ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm, dal ce biti ???   Hmmm, dal ce biti ??? EmptyPet 22 Mar 2013, 23:57

gradski-seljak ::
biće interesantno, al 4:0 sigurno ne, a dobićemo vas, sigurno
a blažević, matori lupa


ja dobro rekoh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hmmm, dal ce biti ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hmmm, dal ce biti ???   Hmmm, dal ce biti ??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hmmm, dal ce biti ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako biti anoniman na internetu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: