Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemal

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemal Empty
PočaljiNaslov: Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemal   Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemal EmptySre 12 Dec 2012, 14:41

Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemalja

Obrt pred nama: 2016. godine balkanske sile zajednički udaraju na Albance!

Jugoslav Petrušić, kontroverzna ličnost iz proteklih decenija, je na gostovanju u emisiji Ćirilica najavio novi rat za Kosovo koji će se dogoditi do 2016 godine. Petrušić je doslovce izjavio:

„Puštanje na slobodu Ante Gotovine i Ramuša Haradinaja nije samo oslobađanje njih od ratnog zločina. To je pitanje da se ne vidi šta će se desiti ovde. U naredne godinu, dve do tri. Oslobađanje Haradinaja i Gotovine nije stvar ratnih zločina.

2016 godine, ja sam Vama najavio još pre 4 godine da će opet da dođe do rata na Kosovu. Ne mi (Srbi). Ne. Nego će ratovati Grci, Bugari,

Makedonci i mi zajedno protiv Albanaca. I ja ne mogu da opišem Albancima šta ih čeka. Ko što sam rekao muslimanima u Bosni šta ih čeka.

Ovo nije stavr toga da li se mi volim ili se ne volimo. Ovo je stvar matematike i tako nešto mora da se desi.

Na ovim teritorijama prave novi palestinski problem, a ljude iz Izraela hoće da prebace na naše teritorije. Znači, Izrael i momentalno Srbija su dve najokupiranije zemlje na svetu.“

Taj deo se nalazi oko 12-og minuta video priloga. Pogledajte i sami...


Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Novi rat na Balkanu: Velika Albanija protiv balkanskih zemal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi rat na Balkanu je samo pitanje vremena
» Sme li vlast protiv 83% gradjana koji su protiv GMO?
» U NATO idu Hrvatska i Albanija, Makedonija ne
» Velika subota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Srba-
Skoči na: