Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Muke srpskog heroja

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyUto 21 Apr 2009, 12:45

KAPETANU DRAGANU SMETA PISANJE AUSTRALIJSKE ŠTAMPE

Muke srpskog heroja Y185194640636928080_2
Smeta mu pisanje da je povezan sa ratnim zločinima: Dragan Vasiljković u toku rata u Hrvatskoj

PHOTO: EPA/MZWELE
Po tužbi Dragana Vasiljkovića, vođe paravojne jedinice Knindže tokom rata u Hrvatskoj, poznatijeg kao kapetan Dragan, u ponedeljak je u Sidneju počeo sudski proces za klevetu protiv lista „The Australian”
e-Novine



.kl1283a92532 A{font-weight:bold; color:#322864 }
.kl1283a92532 A:hover{text-decoration:underline; color:#322864 }
p {margin:0; padding:10px 0 0 0 }

Kako javlja Hrvatska televizija, Vasiljković je u februaru ove godine tužio The Australian. Ovaj list je napisao da će proces u sidnejskom sudu biti usredsređen na to da li su objavljivanjem tvrdnji da je Dragan Vasiljković učestvovao u ratnim zločinima u Hrvatskoj narušili njegov ugled.
HRT piše da bi se ovaj proces trebalo završiti pre razmatranja nove žalbe o odluci australijskog suda na izručenje Hrvatskoj, na kojem će se Vasiljković preko video-linka suočiti sa svedocima iz Hrvatske.
Ken Mekinon iz suda u Sidneju izjavio je, kako prenosi HRT, da je u ovom slučaju reč o čudnoj primeni zakona o kleveti i da nije jasno da li će se na suđenju za klevetu moći utvrditi što se dešavalo u Hrvatskoj.
Vasiljković, koji je uhapšen pod lažnim imenom Danijel Sneden, nalazi se od 20. januara 2006. u zatvoru u Australiji, na osnovu hrvatske međunarodne poternice koja ga tereti za učešće u ratnim zločinima protiv civila, hrvatskih vojnika i zatvorenika i kršenje odredbi Ženevske komisije.
Dosad su odbijene njegove žalbe u Saveznom sudu u Sidneju i Područnom sudu Novog Južnog Velsa, takođe u Sidneju. Prema australijskom zakonu o izručenju iz 1988, Vasiljković nakon odluke poslednjeg suda može uložiti ukupno tri različite žalbe različitim sudskim telima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptySre 22 Apr 2009, 07:03

Kad će ga više izručiti...
Možda se čovjek uželio Knina...
Ma, sigurno bi htio doći u Hrvatsku...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptySre 22 Apr 2009, 22:56

o to sigurno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyČet 23 Apr 2009, 17:50

Neću dozvolit da ga smjeste u Remetinec...
Nek ide u Bilice, ipak on voli Dalmaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyČet 23 Apr 2009, 18:58

najbolje u Kninsku tvrđavu.Tamo već postoje čelije koje on vrlo dobro pozaje,u kojima se izživljavao nad Hrvatskim vojncima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyČet 23 Apr 2009, 19:32

Ne znam da li je Lora, još aktivna, tamo bi mu bilo najbolje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyČet 23 Apr 2009, 20:50

ojepe,nisam Kninsku tvrđavu spomenula bez vraga Rolling Eyes

samo sam mislila da bi se kapetan tamo osjećao kao na domaćem terenu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 06:26

Ma, znam ja to, ali bih ja njega u neki izdvojeni objekt, koji još nema svoju pravu namjenu. 23
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:38

a to je Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:44

sjekač ::
a to je Crying or Very sad
JEDAN HANGAR, U BLIZINI zAGREBA, KOJI JOŠ NEMA SVOJU PRAVU NAMJENU...recimo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:46

pa naći ćemo mu namjenu Muke srpskog heroja C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:47

jbt a kaj ima tamo daj reci ?????

ja bi ga smjestija u prostor od oko 4m kubna cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:49

zapravo, je imao namjenu dok je služio za obuku, a možda bi i sad mogao u tu svrhu poslužit...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:51

ojeP ::
zapravo, je imao namjenu dok je služio za obuku, a možda bi i sad mogao u tu svrhu poslužit...

sad znam, da da cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:53

palomicu, bih imenovao doživotnom upraviteljicom...
bio bi to zatvor otvorenog tipa...
ulaz bi bio svima dopušten, ali naravno prije toga obuka...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:56

ulaz svima dopušten alli ne i izlaz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:57

paloma051 ::
ulaz svima dopušten alli ne i izlaz Razz
vidiš, upraviteljice kak ti kužiš...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:58

Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 21:58

nabavite mi bičeve Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:00

Arsenal, je spreman...
na tajnoj lokacija, ne dira se...može opet zatrebati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:01

bi ja kak mogo se priključit??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:02

sjekač ::
bi ja kak mogo se priključit??


baš razmišljam Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:04

ojeP ::
Arsenal, je spreman...
na tajnoj lokacija, ne dira se...može opet zatrebati...

ti ćeš mi trebat 59


mislim...zbog tajne lokacije Muke srpskog heroja Kava
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:04

sjekač ::
bi ja kak mogo se priključit??
svak je dobrodošao...
pogotovo tko ima iskustva...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja EmptyPet 24 Apr 2009, 22:06

paloma051 ::
ojeP ::
Arsenal, je spreman...
na tajnoj lokacija, ne dira se...može opet zatrebati...

ti ćeš mi trebat 59


mislim...zbog tajne lokacije Muke srpskog heroja Kava
joj kolko si puta prošla kraj nje...
ni Aksentijević je nije mogao locirati...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muke srpskog heroja Empty
PočaljiNaslov: Re: Muke srpskog heroja   Muke srpskog heroja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muke srpskog heroja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Sloboda za Srbskog heroja Ratka Mladica
» Muke jednog redovnika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: