Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova, najnovija...

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:01

susjeda ::
pretrage opet moraš napraviti ?

Naravno...opet krvnu sliku, ekg i internista...danas sam se naručila kod internista...to mi je uvijek najgori dio, to hodnje po pretragama, pa onda hodanje po nalaze... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:07

kad se mora i to obaviti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:09

susjeda ::
kad se mora i to obaviti...

Ovo će mi biti četvrti ekg u posljednja tri mjeseca Rolling Eyes ...i svaki put je isti, tj dobar.

Danas mi je tlak bio 107/67....a šećer 3.4...moram početi jesti špek Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:13

aja ::
susjeda ::
kad se mora i to obaviti...

Ovo će mi biti četvrti ekg u posljednja tri mjeseca Rolling Eyes ...i svaki put je isti, tj dobar.

Danas mi je tlak bio 107/67....a šećer 3.4...moram početi jesti špek Laughing


što očekivati nakon nekoliko dana gladovanja...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:16

Nadam se da prije operacije neće biti tolko gladovanja...ništ mi nisu rekli, a prije ovoga mi je pisalo da ne smijem jesti već dan prije primitka u bolnicu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:18

aja ::
Nadam se da prije operacije neće biti tolko gladovanja...ništ mi nisu rekli, a prije ovoga mi je pisalo da ne smijem jesti već dan prije primitka u bolnicu...


Već bi ti rekli i napisali da nešto ne smiješ. Hoćeš 9-og odma biti na programu za operaciju ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:20

susjeda ::
aja ::
Nadam se da prije operacije neće biti tolko gladovanja...ništ mi nisu rekli, a prije ovoga mi je pisalo da ne smijem jesti već dan prije primitka u bolnicu...


Već bi ti rekli i napisali da nešto ne smiješ. Hoćeš 9-og odma biti na programu za operaciju ?

Ne, pa moraju me pripremiti za operaciju..bit će u utorak ili srijedu, ovisi kad će op. sala biti slobodna.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:23

Do pravog proljeća ti budeš ko nova Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:25

susjeda ::
Do pravog proljeća ti budeš ko nova Smile

Nadam se...jedan dan se leži na intenzivnoj pa natrag na odjel i na noge...kaže doc da oporavak traje 8 dana. Samo da sve prođe dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:27

do sad si sve podnijela moraš i ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:30

susjeda ::
do sad si sve podnijela moraš i ovo Smile

A sad više ne ovisi o meni...sve je u doktorovim i Božjim rukama.








Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:33

Istina. I opet se pazi viroza.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: javascript:emoticonp(':lol:')   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:35

susjeda ::
Istina. I opet se pazi viroza.

Paaaziiim...vidiš da nejdem nigdje....poslije ću landrat. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:36

ti ? farao ne vjerujem ti Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:39

susjeda ::
ti ? farao ne vjerujem ti Question

Zakaj ne? Pa bar do grada...na kavu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:40

vidjet ćemo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:41

susjeda ::
vidjet ćemo Razz

Aha...ja sam opet gladna... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:42

što čekaš ??? prošetaj do hladnjaka Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:45

susjeda ::
što čekaš ??? prošetaj do hladnjaka Razz

Ne bih smjela više...rekli su da postepeno moramo prijeći na uobičajenu hranu...idem si čaj skuhat. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:47

čaj Crying or Very sad ti najbolje znaš kako i što Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:49

susjeda ::
čaj Crying or Very sad ti najbolje znaš kako i što Smile

I to piše na otpusnom pismu...piti puno tekućine(čaja).

Nekak se čudno forum ponaša, kao da usporava...tebi dobro radi? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:51

aja ::
susjeda ::
čaj Crying or Very sad ti najbolje znaš kako i što Smile

I to piše na otpusnom pismu...piti puno tekućine(čaja).

Nekak se čudno forum ponaša, kao da usporava...tebi dobro radi? Crying or Very sad


nisam primjetila da mi je sporo...a nemamo ni istu vezu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:55

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
čaj Crying or Very sad ti najbolje znaš kako i što Smile

I to piše na otpusnom pismu...piti puno tekućine(čaja).

Nekak se čudno forum ponaša, kao da usporava...tebi dobro radi? Crying or Very sad


nisam primjetila da mi je sporo...a nemamo ni istu vezu.

Ma ne lovi mi smajliće od prve, niti mi odmah da da odgovorim...sve moram nekoliko puta klikati.. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptyPet 20 Feb 2009, 23:58

sa smajlićima ja ratujem dugo Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 EmptySub 21 Feb 2009, 00:00

susjeda ::
sa smajlićima ja ratujem dugo Question

Idem se malo igrati pa u krpe....noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova, najnovija... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova, najnovija...   Nova, najnovija... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova, najnovija...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nova
» Nova Nokia
» Nova koalicija
» Sretna Nova 2009.godina
» Nova kraljica???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: