Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Biseri godine

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Biseri godine Empty
PočaljiNaslov: Biseri godine   Biseri godine EmptyPet 02 Jan 2009, 13:44

Biseri godine



Dragan Šutanovac: Kada sam imao dve-tri godine, želeo sam da budem ambasador. Tada sam imao ćebe i televizor marke “ambasador” i mislio da je to nešto najbolje.
Milutin Mrkonjić: Ja ne mogu da glumim nekog vernika, kad sam vaspitavan uz Karla Marksa, Tita i Staljina. Rastao sam uz “Kapital”, a ne Bibliju, mada ni “Kapital” nisam pročitao.
Rambo Amadeus: Naš boravak na Kosmetu je dokaz da je ono naše. Ovo je kao da tvrdite da je žena vaša dok je jebe drugi.
Dragan Marković Palma: Evo, ide proleće, a niko ne pominje seljaka. Hoće li on sipati patriotizam u traktor da bi zasejao njivu?
Dragoljub Mićunović: Ako neko misli da silom može vratiti Kosovo, neka izvoli. Jurišajte, pa poginite svi kao pod knezom Lazarom, do poslednjeg čoveka!
Velimir Ilić: Blago onom ko rano pošizi, pa mu ceo život prođe u veselju. To je sve što mogu da kažem za Nenada Čanka.
Marjan Rističević: Držim vola na infuziji i čekam da formiraju vladu. Ako je formiraju, skidam ga sa infuzije.
Aleksandar Vučić: Dragan Marković Palma se ni po čemu ne razlikuje od Vesne Pešić, osim što je Vesna nešto obrazovanija.
Nenad Čanak: Kako da se pomire oni kojima je poslednji dinar ušteđevine ukraden da bi Marko Milošević imao dva metra dužu jahtu?
Vuk Drašković: Dobili smo upravu nad Marsom, direktora za Jupiter, a imamo i neke akcije kod Severnjače.
Milutin Mrkonjić: Vučelić je nepouzdani bonvivan, kome ništa nije sveto. On je šićardžija i tompus majstor, kome je muljanje i lako opsenjivanje okoline životni stil.
Velimir Ilić: Imate skupu vladu, kupujete žirafe, konje... Vi niste normalni! Ko vas to uči, brukate nas, ispunjavate želju svake šuše koja je ušla u Vladu!
Aleksandra Janković: Religija Čede i bratije iz LDP su novac i koka, smeta im beogradska slava i litija, ali ne i narkomani na svakom ćošku.
Goran Petrović, bivši šef BIA: LDP je privatno preduzeće koje je 100 odsto u vlasništvu Čede Jovanovića.
Toma Nikolić: Vuk Drašković je u pravu, Dragan Todorović je kreten!
Zoran Krasić: Ja znam da sam prirodno glup.
Toma Nikolić: Ama, baš me briga za Hilari Klinton! Da je išta valjala, zadržala bi muža.
Čedomir Jovanović: Svi oni vole da slave i krkaju, to su radili juče, a radiće i danas. To je razlog što vlast ne može da obezbedi parlamentarnu većinu.
Oliver Dulić: Građani bi mogli da uštede na energiji tako što ne bi otvarali prozore tokom grejne sezone, posebno oni koji se greju na struju. Takođe, kada kuvaju, treba da stave poklopac na šerpu.
Vojislav Koštunica: Imamo nešto što je vredno kao norveška nafta - Kosovo.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Biseri godine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izbori u Srbiji
» TRI GODINE NEZAVISNOSTI
» Godine nisu bitne za brak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: