Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ajmo ovde....

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:50

susjeda ::
ne paničari Wink

Ne paničarim...za sad. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:53

trebaš mene vidjeti kad ide nešto prema nama Laughing par dekica, pa red tepiha(onih starinskih od krpara) pa najlon za auto...zatim ide čvrsti otirač gore da vjetar ne otpiri...e nije još kraj Wink jedan cvijet ispred auta i jedan izaa isto da zadrži ceradu Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:55

susjeda ::
trebaš mene vidjeti kad ide nešto prema nama Laughing par dekica, pa red tepiha(onih starinskih od krpara) pa najlon za auto...zatim ide čvrsti otirač gore da vjetar ne otpiri...e nije još kraj Wink jedan cvijet ispred auta i jedan izaa isto da zadrži ceradu Arrow

Laughing Laughing Laughing

A Gazda kaže...neka jako pada da mi opere auto... Ajmo ovde.... - Page 2 222369
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:56

aja ::
susjeda ::
trebaš mene vidjeti kad ide nešto prema nama Laughing par dekica, pa red tepiha(onih starinskih od krpara) pa najlon za auto...zatim ide čvrsti otirač gore da vjetar ne otpiri...e nije još kraj Wink jedan cvijet ispred auta i jedan izaa isto da zadrži ceradu Arrow

Laughing Laughing Laughing

A Gazda kaže...neka jako pada da mi opere auto... Ajmo ovde.... - Page 2 222369

da je pranje...al ja se bojim leda, a crijep od susjede se drži ko babin zub, pa drvo u dvorištu, zavjetrine nigdje ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:56

Sve ružnije ona karta izgleda... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:57

sad i mene hvata panika Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyČet 26 Jun 2008, 23:59

susjeda ::
sad i mene hvata panika Wink

Gdje ste vi od toga... Question

Prije će nas pregazit..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:05

treba nam zabraniti pristup toj stranici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:06

susjeda ::
treba nam zabraniti pristup toj stranici Very Happy

Nisam samo ja ovisnik...mama davi buraza da pogleda čim malo puhne ili se naoblači... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:07

aja ::
susjeda ::
treba nam zabraniti pristup toj stranici Very Happy

Nisam samo ja ovisnik...mama davi buraza da pogleda čim malo puhne ili se naoblači... Laughing





da se zna pripremiti Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:09

A tak ti to dođe kad ženama pokažeš nekaj takvoga...moramo stalno virit.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:12

spora mi je veza...idemo na spavanac,..ili ak stražariš slobodno mi javi ako krene na nas Laughing noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 00:12

susjeda ::
spora mi je veza...idemo na spavanac,..ili ak stražariš slobodno mi javi ako krene na nas Laughing noć Twisted Evil

Može...približava se....

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 10:24

Dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 21:48

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:21

večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:27

susjeda ::
večer Twisted Evil

Imate struju?? farao farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:28

aja ::
susjeda ::
večer Twisted Evil

Imate struju?? farao farao

još imamo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:29

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
večer Twisted Evil

Imate struju?? farao farao

još imamo Laughing

A kakvo je vrijeme? Ne izgleda baš dobro... Crying or Very sad

Nas je preletjelo s par gromova i pljuskom..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:31

smračilo se ...vidim munje, al još nije kod nas...dva puta pale tri kapi kiše Crying or Very sad vjetar kao da počinje Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:31

susjeda ::
smračilo se ...vidim munje, al još nije kod nas...dva puta pale tri kapi kiše Crying or Very sad vjetar kao da počinje Crying or Very sad

Pa vidiš ti kartu... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:32

vidim...da nam nisu različite Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:33

ako su u Bosni preživjeli ono danas i mi ćemo ovo ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:35

susjeda ::
ako su u Bosni preživjeli ono danas i mi ćemo ovo ...

cool cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:37

aja ::
susjeda ::
ako su u Bosni preživjeli ono danas i mi ćemo ovo ...

cool cool

jesi vidjela ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajmo ovde.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo ovde....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» ajmo iznova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: