Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ajmo ovde....

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 22:54

Brišem...imam goste Twisted Evil laku noć
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 22:55

Meni je GAzda kupil u lidlu nekakve W5...jeftine su i super peru, bolje od onih iz DM-a cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 22:55

Lauda ::
Brišem...imam goste Twisted Evil laku noć

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 22:56

Lauda ::
Brišem...imam goste Twisted Evil laku noć


noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 22:57

aja ::
Meni je GAzda kupil u lidlu nekakve W5...jeftine su i super peru, bolje od onih iz DM-a cool


nisam probala ni jedne Crying or Very sad uglavnom likvi ili somat kupim...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:00

susjeda ::
aja ::
Meni je GAzda kupil u lidlu nekakve W5...jeftine su i super peru, bolje od onih iz DM-a cool


nisam probala ni jedne Crying or Very sad uglavnom likvi ili somat kupim...

I ja sam prala s tim...pa mi frendica rekla da sam bedasta, da si ona kupi u DM-u njihove, da su jeftinije i sasvim ok...

A onda Gazda u lidlu kupio sredstvo za pranje kupaonice, isto W5, jeftino...a ja se oduševila jer je stvaarno dobro...pa je onda kupil i tablete za perilicu W5 i super su...a puno jeftinije od ovih somat, kalgonit..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:03

aja ::
susjeda ::
aja ::
Meni je GAzda kupil u lidlu nekakve W5...jeftine su i super peru, bolje od onih iz DM-a cool


nisam probala ni jedne Crying or Very sad uglavnom likvi ili somat kupim...

I ja sam prala s tim...pa mi frendica rekla da sam bedasta, da si ona kupi u DM-u njihove, da su jeftinije i sasvim ok...

A onda Gazda u lidlu kupio sredstvo za pranje kupaonice, isto W5, jeftino...a ja se oduševila jer je stvaarno dobro...pa je onda kupil i tablete za perilicu W5 i super su...a puno jeftinije od ovih somat, kalgonit..

sad imam zalihu za tri mjeseca, al probat ću kupiti kad potrošim...ovo sam kupila neko XXL pakovanje, bilo malo povoljnije. A prašak za veš su nam smanjili, a cijenu povisili Suspect pa ne mogu prati veš u tri zrnca praška Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:05

Ti si kak i ja...sve kaj je kakti koncentrirano, ja koristim kao da nije...posebno omekšivač.. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:06

aja ::
Ti si kak i ja...sve kaj je kakti koncentrirano, ja koristim kao da nije...posebno omekšivač.. Arrow


ma daj...tko bi od one litre dobio četiri Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:08

susjeda ::
aja ::
Ti si kak i ja...sve kaj je kakti koncentrirano, ja koristim kao da nije...posebno omekšivač.. Arrow


ma daj...tko bi od one litre dobio četiri Question

Ma nitko....ja se sjećam kad smo donosili te omekšivače iz austrije u 4 litrenim flašama....silan...i nije bio ništa manje gust od ovih sadašnjih, "koncentriranih"...je moš mislit. @
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:09

ne brine me to toliko kao baš prašak...sad ga trošim duplo neg prije...po cijeni mislim Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:11

susjeda ::
ne brine me to toliko kao baš prašak...sad ga trošim duplo neg prije...po cijeni mislim Sad

I to smo kupili u lidlu jeftino...nakon godina pranja, skužila sam da nema baš razlike između njih...ono kaj se da oprati, oprat će bilo koji...a ono kaj se neda, neće nijedan Rolling Eyes Rolling Eyes

I mrzim te reklame za praške, jer lažu, sve do jedne. 9
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:14

ja se još držim dva koja kupujem...za sada...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:17

susjeda ::
ja se još držim dva koja kupujem...za sada...

Ja više ne...sve ti je to isto... Question

Uostalom, nebi nijemci radili bilo kaj...a ovi arieli i slični su i tak iz poljeske, mađarske, bogtepitaj otkud sve ne... Question
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:18

Vratih se na kratko samo da vas obavestim da je gradski relativno ok tj. malo je u ''komi'' da li od vremena ili od isčekivanja prinove u porodici ali je ok i biće on nama tu uskoro...
Usput obe vas je puno pozdravio
i još jednom laku noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 EmptyUto 03 Jun 2008, 23:19

al barem ariel ima dobre nagradne igre Very Happy

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://bezcenzure.forumsr.net/viewtopic.forum?t=3468
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajmo ovde.... - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo ovde....
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» ajmo iznova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: