Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Grudnjak za stražnjicu

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Grudnjak za stražnjicu Empty
PočaljiNaslov: Grudnjak za stražnjicu   Grudnjak za stražnjicu EmptySre 14 Maj 2008, 20:54

Grudnjak za stražnjicu

Grudnjak za stražnjicu 0375007.17
FOTO: Ananova

Kako bi vaša guza
uvijek bila napeta, potreban joj je i dobar potporanj, a vježbanju i
plastičnim kirurzima doskočila je jedna Amerikanka izmislivši pojas za
podizanje obješene pozadine.


Američka psihologinja izmislila je grudnjak za stražnjicu, koji, kako kaže, vraća oblik obješenim guzama.

Trake koje se nose oko struka i ispod stražnjice u trenu podižu i oblikuju stražnjicu.

Karin Hart dizajnirala je ovaj pojas nakon što je primijetila da njena stražnjica nije tako čvrsta kao što je nekad bila.

''Na ideju za biniki, grudnjak za stražnjicu, došla
sam zbog vlastite potrebe za nečim takvim. Nakon radikalne dijete i
gubitka težine, moja se stražnjica jednostavno objesila.''

Hart je onda smislila pojas koji ima isti efekt kao i kirurško podizanje stražnjice.

''Pokušavajući osmisliti ovaj pojas kupila sam samoljepljivu traku i isprobala više varijanti, dok nisam našla pravu.''

Hart je patentirala ovaj izum i sada svoj proizvod prodaje diljem SAD-a za 30 dolara po komadu.

Postoji također i verzija grudnjaka za stražnjicu za muškarce, koja košta 40 dolara, a tu je i tanga (30 dolara), koja također ima push up efekt.

Net.hr
14.05.2008.
Nazad na vrh Ići dole
 
Grudnjak za stražnjicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: