Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Žene pričljivije

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:04

Potvrđeno da su žene puno pričljivije od muškaraca

Žene pričljivije Ljudskimozak20070105001 Žene pričaju puno, puno više, barem u situacijama kad se osjećaju ugodno i slobodno. Međusobno žene čak govore istovremeno, što se muškarcima koji to slušaju čini čak nepristojnim. Ali one jedna drugu savršeno razumiju. Sve se ovo događa jer žene doživljavaju svijet drugačije nego muškarci, kaže psihijatrica i samozvana feministica Louann Brizendine. U ženskom mozgu puno više stanica posvećeno je razmišljanju o onome što žele reći, kao i izgovaranju tih misli. Ženski je mozak povezan drugačije, čak i prije rođenja čega je rezultat to da prosječna žena izgovori oko 20 tisuća riječi svakog dana, a muškarac 7 tisuća.
izvor:internet Monitor
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:09

ko je vama muškim kriv što nemožete istovremeno pratiti više tema razgovora Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:18

A jes ti sigurna??? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:19

o da da jesam
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:20

lily ::
o da da jesam

Ima sposobnih i muškaraca Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 12:22

sposobnih da , samo ovisi za šta Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 18:49

Lauda ::

Ima sposobnih i muškaraca Embarassed

Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 18:58

Ajde muški di ste. Nemrem sam s njima, trebam pomoć.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptySub 06 Jan 2007, 19:04

Žene pričljivije Smilie_haus_016 Žene pričljivije Smilie_haus_090 Žene pričljivije Smilie_haus_050
Žene pričljivije E025
Nazad na vrh Ići dole
Bimba
Član u razvoju
Član u razvoju
Bimba


Broj poruka : 72
Datum upisa : 17.11.2006

Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 19:54

Naravno da puno vise pricaju kad su ko kokosi Embarassed Laughing Bar za jednu znam odavde da previse prica Razz :x Embarassed Bony Razz Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 19:59

Bimba ::
Naravno da puno vise pricaju kad su ko kokosi Embarassed Laughing Bar za jednu znam odavde da previse prica Razz :x Embarassed Bony Razz Embarassed

He he he pozajmiću joj lupu Embarassed
a onda si naj.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:06

Ma ja moro uzimat druge očale da pročitam. Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:06

Hej, Laudane!
kaj se jezičavosti tiče, gledam baš taj tvoj smajlić i nekak si mislim da li si u stanju postiči takav rad jezika...u kritičnom trenutku? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:08

gizmo ::
Hej, Laudane!
kaj se jezičavosti tiče, gledam baš taj tvoj smajlić i nekak si mislim da li si u stanju postiči takav rad jezika...u kritičnom trenutku? Crying or Very sad


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing 8)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:16

gizmo ::
Hej, Laudane!
kaj se jezičavosti tiče, gledam baš taj tvoj smajlić i nekak si mislim da li si u stanju postiči takav rad jezika...u kritičnom trenutku? Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing
Obzirom da imam veoma sposoban jezik i da sam slobodnijih shvatanja ne bi mi bio problem za rad jezika, a inače evo i mog omiljenog smajlija :

Žene pričljivije Smileylixgg5

Embarassed Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:18

Ooooooooooooo Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 20:19

Laughing Laughing Laughing

,>
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 22:10

gizmo ::
Hej, Laudane!
kaj se jezičavosti tiče, gledam baš taj tvoj smajlić i nekak si mislim da li si u stanju postiči takav rad jezika...u kritičnom trenutku? Crying or Very sad

8) 8) Laughing
bravo gizmo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 22:54

Bimba ::
Naravno da puno vise pricaju kad su ko kokosi Embarassed Laughing Bar za jednu znam odavde da previse prica Razz :x Embarassed Bony Razz Embarassed

Nemoj da se ja raspričam o novogodišnjoj noći, odnosno jutru Razz Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 22:57

daj daj , sigurno ih sve zanima
Nazad na vrh Ići dole
SASA1
Član u razvoju
Član u razvoju
SASA1


Broj poruka : 137
Datum upisa : 13.12.2006

Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 22:59

Idea pale Sleep 44 51) We are the borg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 23:00

Pričekati ću da dođe doma pa da vidi o čemu pišem Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 23:01

Osvetaaaaaa Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 23:02

gradski-seljak ::
Osvetaaaaaa Laughing

.....je slatka. Ili jelo koje se servira hladno Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije EmptyNed 07 Jan 2007, 23:05

Bony ::
gradski-seljak ::
Osvetaaaaaa Laughing

.....je slatka. Ili jelo koje se servira hladno Razz

Žene pričljivije Essen3

ovako
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Žene pričljivije Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene pričljivije   Žene pričljivije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Žene pričljivije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: