Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:07

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
a tako...

jel ti fali vrt ? Crying or Very sad

Niti ne...nije mi dosadno uz cucka...


još ideš u šetnje ?

Naravno...i na rastrčavanje...lud je za frizbijem. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Cerek


ne mogu te zamisliti Crying or Very sad prije negdje ugodno zavaljenu uz kavicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:09

Sad sam zavaljena uz kavicu...popodne sam se s luxom valjala po travi u borbi za frizbi. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:12

aja ::
Sad sam zavaljena uz kavicu...popodne sam se s luxom valjala po travi u borbi za frizbi. Laughing


Laughing
jel narastao ? još je u kući ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:14

susjeda ::
aja ::
Sad sam zavaljena uz kavicu...popodne sam se s luxom valjala po travi u borbi za frizbi. Laughing


Laughing
jel narastao ? još je u kući ?

Narasel...uslikat ću ga koji dan....još je u kući, a gdje bi bil?
Dvorište neograđeno a nemamo box...a i ne znam kaj bi on jadan sam u boxu kad je naviknut da je stalno netko doma...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:15

aja ::
susjeda ::
aja ::
Sad sam zavaljena uz kavicu...popodne sam se s luxom valjala po travi u borbi za frizbi. Laughing


Laughing
jel narastao ? još je u kući ?

Narasel...uslikat ću ga koji dan....još je u kući, a gdje bi bil?
Dvorište neograđeno a nemamo box...a i ne znam kaj bi on jadan sam u boxu kad je naviknut da je stalno netko doma...

zovite farmere u pomoć Very Happy sad bi bilo teško naučiti ga vani.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:17

Pa i ne želimo ga vani...dobar je unutra. Ima povremeno ispade, ali nikaj strašnoga. Smile

Nego...kam su dečki zbrisali?? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:19

aja ::
Pa i ne želimo ga vani...dobar je unutra. Ima povremeno ispade, ali nikaj strašnoga. Smile

Nego...kam su dečki zbrisali?? Crying or Very sad


ne znam...slabo dolaze Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:21

susjeda ::
aja ::
Pa i ne želimo ga vani...dobar je unutra. Ima povremeno ispade, ali nikaj strašnoga. Smile

Nego...kam su dečki zbrisali?? Crying or Very sad


ne znam...slabo dolaze Question

Ganjaju cure po drugim forumima Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 U075
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:23

aja ::
susjeda ::
aja ::
Pa i ne želimo ga vani...dobar je unutra. Ima povremeno ispade, ali nikaj strašnoga. Smile

Nego...kam su dečki zbrisali?? Crying or Very sad


ne znam...slabo dolaze Question

Ganjaju cure po drugim forumima Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 U075


da njihove cure ne ganjaju njih Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:23

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Pa i ne želimo ga vani...dobar je unutra. Ima povremeno ispade, ali nikaj strašnoga. Smile

Nego...kam su dečki zbrisali?? Crying or Very sad


ne znam...slabo dolaze Question

Ganjaju cure po drugim forumima Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 U075


da njihove cure ne ganjaju njih Laughing

I to može bit... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:26

bar da priznaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:27

susjeda ::
bar da priznaju Very Happy

Nema šanse....meni jura puše za vrat...sutra piše dio probne mature, hrvatski..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:29

Zna to Jura...pozdravi ih sve Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:30

susjeda ::
Zna to Jura...pozdravi ih sve Smile

Fala...pozdravljaju i oni tebe...iva šalje i pusu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:31

aja ::
susjeda ::
Zna to Jura...pozdravi ih sve Smile

Fala...pozdravljaju i oni tebe...iva šalje i pusu.

evo i njoj jedan 3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:34

Još ne spava derište malo... 9
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:37

aja ::
Još ne spava derište malo... 9


nije više tak mala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:43

susjeda ::
aja ::
Još ne spava derište malo... 9


nije više tak mala Smile

Ah..kako kad...ludi pubertet..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:45

nije ni sa većima lako Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:46

susjeda ::
nije ni sa većima lako Question

Znam...imam jednog kakti velikog...i jednog još većeg... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:49

aja ::
susjeda ::
nije ni sa većima lako Question

Znam...imam jednog kakti velikog...i jednog još većeg... Laughing


ja ne mogu danas više...tipkamo se sutra. Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyUto 08 Apr 2008, 22:50

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
nije ni sa većima lako Question

Znam...imam jednog kakti velikog...i jednog još većeg... Laughing


ja ne mogu danas više...tipkamo se sutra. Noć Twisted Evil

Noć Twisted Evil

Si dobila pp ili sam opet poslala sebi?? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptySre 09 Apr 2008, 09:32

Dobar dan Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptySre 09 Apr 2008, 21:23

50
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 EmptyČet 10 Apr 2008, 21:10

Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 592418 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 592418 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 592418
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 39 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 39 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: