Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:07

odoh ja obavit svoju dužnost, jer mi draga preumorna, došla s posla cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:08

aja ::
Imam šećera.. Laughing ...al se neće otopit u hladnoj kavi Rolling Eyes

Miješam ko luda. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 C070

aonda ne mješaš dobro, brže moraš, al paz da ne ide van
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:09

gradski-seljak ::
aja ::
Imam šećera.. Laughing ...al se neće otopit u hladnoj kavi Rolling Eyes

Miješam ko luda. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 C070

aonda ne mješaš dobro, brže moraš, al paz da ne ide van

Neće, bez brige, iskusna sam ja... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:12

gradski-seljak ::
susjeda ::
gradski-seljak ::
susjeda ::
aja ::
Question Question Question

Ja ću masirati njega kad dojde doma krepani...otišel je igrati pingpong. Laughing

on si baš zna ugoditi ... Laughing

uzajamno, uzajamno cool


ja svoga moram češkati , on mene masira, a njega masira fotelja Laughing

a imaš onu fotelju za masažu, jel dobra Crying or Very sad


u trgovini kupljena, ma ništ posebno... kupili mu za rođendan više iz fore što ima daljinski. Masira, a i fino leđa ugrije.


meni zašteko forum Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:14

Meni nije zaštekalo...zasad. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:15

laku noć cure, dužnost zove Smile
tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:16

Noć gradski Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:20

noć Gradski Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:21

aja ::
Meni nije zaštekalo...zasad. Crying or Very sad

i spajala sam se ponovno Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:21

Još ti šteka s?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:23

odgovorila Smile sad ću vidjeti Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:27

sad tebi ne radi ? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:27

susjeda ::
sad tebi ne radi ? Crying or Very sad

Radi...samo me jura šeta Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:29

aja ::
susjeda ::
sad tebi ne radi ? Crying or Very sad

Radi...samo me jura šeta Rolling Eyes


opet Rolling Eyes pa jel ne može sam prošetati ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:30

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
sad tebi ne radi ? Crying or Very sad

Radi...samo me jura šeta Rolling Eyes


opet Rolling Eyes pa jel ne može sam prošetati ?

ZAto ima mene. 9 9

Još je lux najbolji...spava i ne davi. Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Cerek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:32

Kupili smo mu ogrlicu protiv nametnika....dva cucka su na livadici pobrala krpelje...u ovo doba godine Sad

Pa se uplaših, jer ja i ne znam kak krpelj izgledaa niti kak bi to našla na potpuno crnom cucku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:33

ti imaš dobre živce Smile mačka nam neko pogodio sa zračnom puškom Suspect sreća, u nogu i ne izgleda strašno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:34

aja ::
Kupili smo mu ogrlicu protiv nametnika....dva cucka su na livadici pobrala krpelje...u ovo doba godine Sad

Pa se uplaših, jer ja i ne znam kak krpelj izgledaa niti kak bi to našla na potpuno crnom cucku.

našem se jednom uvukao i to u glavu...užasno je bilo vaditi ga Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:36

susjeda ::
aja ::
Kupili smo mu ogrlicu protiv nametnika....dva cucka su na livadici pobrala krpelje...u ovo doba godine Sad

Pa se uplaših, jer ja i ne znam kak krpelj izgledaa niti kak bi to našla na potpuno crnom cucku.

našem se jednom uvukao i to u glavu...užasno je bilo vaditi ga Sad

Kak to misliš, netko upucao? Ne znate tko? @

Ne znam kak krpelj izgleda niti kak se vadi... Sad

A da mu stavite ogrlicu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:37

aja ::
susjeda ::
aja ::
Kupili smo mu ogrlicu protiv nametnika....dva cucka su na livadici pobrala krpelje...u ovo doba godine Sad

Pa se uplaših, jer ja i ne znam kak krpelj izgledaa niti kak bi to našla na potpuno crnom cucku.

našem se jednom uvukao i to u glavu...užasno je bilo vaditi ga Sad

Kak to misliš, netko upucao? Ne znate tko? @

Ne znam kak krpelj izgleda niti kak se vadi... Sad

A da mu stavite ogrlicu?


ne znam tko je...

ogrlicu neda muž...boji se da bi se negdje zakačio kad se provlači.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:39

Ma nebi...dosta je uska i luxu se skoro ne vidi od dlake...nije idealno, ali je bolje od spiroplazmoze koja može biti smrtonosna ako se ne skuži na vrijeme...i traje 5 mjeseci, a ampula samo tri protiv buha i jedan protiv krpelja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:41

aja ::
Ma nebi...dosta je uska i luxu se skoro ne vidi od dlake...nije idealno, ali je bolje od spiroplazmoze koja može biti smrtonosna ako se ne skuži na vrijeme...i traje 5 mjeseci, a ampula samo tri protiv buha i jedan protiv krpelja.

psi se ne provlače tako kao mačke...ovdje su sve bašće ograđene žicom i stvarno bi mogao nastradati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:42

susjeda ::
aja ::
Ma nebi...dosta je uska i luxu se skoro ne vidi od dlake...nije idealno, ali je bolje od spiroplazmoze koja može biti smrtonosna ako se ne skuži na vrijeme...i traje 5 mjeseci, a ampula samo tri protiv buha i jedan protiv krpelja.

psi se ne provlače tako kao mačke...ovdje su sve bašće ograđene žicom i stvarno bi mogao nastradati.

Onda ampulu...ili sprej protiv krpelja. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:44

aja ::
susjeda ::
aja ::
Ma nebi...dosta je uska i luxu se skoro ne vidi od dlake...nije idealno, ali je bolje od spiroplazmoze koja može biti smrtonosna ako se ne skuži na vrijeme...i traje 5 mjeseci, a ampula samo tri protiv buha i jedan protiv krpelja.

psi se ne provlače tako kao mačke...ovdje su sve bašće ograđene žicom i stvarno bi mogao nastradati.

Onda ampulu...ili sprej protiv krpelja. Smile


jesam prije protiv buha i crijevnih nametnika...ta još vrijedi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 EmptyUto 12 Feb 2008, 23:45

a imamo i sprej protiv buha...njega mrzi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......   Četiri jahača/ce apokalipse i ostali...... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri jahača/ce apokalipse i ostali......
Nazad na vrh 
Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: