Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zima je, a ovde se može blablabla....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:21

susjeda ::
meni muž uvijek hoće otvoriti Smile

Nagovaram juru...pa neće...a meni se neda. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:22

aja ::
susjeda ::
meni muž uvijek hoće otvoriti Smile

Nagovaram juru...pa neće...a meni se neda. Arrow


djeca Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:23

Izgleda da ću ja morati...ali ne još.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:25

a nije ti to ništ...malo razgibavanje Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:27

susjeda ::
a nije ti to ništ...malo razgibavanje Laughing

Moram se obući, obuti, smiriti cucka... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:28

obući ? Pa ja se skoro ne oblačim kad idem po djecu van Laughing jakna na piđamu i ajde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:30

susjeda ::
obući ? Pa ja se skoro ne oblačim kad idem po djecu van Laughing jakna na piđamu i ajde Very Happy

Nemam piđamu. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:32

pa što ond aimaš na sebi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:33

susjeda ::
pa što ond aimaš na sebi Laughing

Neću reć. 32
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:35

ajd dobro Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:38

Otvorila sam. Gr.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:40

kaži da nije problem napraviti motor za automatsko otvaranje...samo tko se razumije u to Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:41

susjeda ::
kaži da nije problem napraviti motor za automatsko otvaranje...samo tko se razumije u to Crying or Very sad

Eh...Gazda je antitalent za takve stvari.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:45

ni moj nije za takve stvari...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:46

Vani je nekak sluzavo, magljikavo.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:47

a mi hoćemo ujutro u Mađu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:48

susjeda ::
a mi hoćemo ujutro u Mađu Crying or Very sad

Po kaj? Nisam bila goodinama, Gazda neće ni čut. A znaš gdje radi. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:50

po ništa određeno... bila sam prošle godine pa me uhvatilo nevrijeme Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:52

susjeda ::
po ništa određeno... bila sam prošle godine pa me uhvatilo nevrijeme Neutral

Nemam pojma čega sad tam ima i po kojim cijenama...letenye je neko vrijeme cvalo, a onda su se trgovine počele zatvarati....a kak je sad, nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptyUto 05 Feb 2008, 23:57

aja ::
susjeda ::
po ništa određeno... bila sam prošle godine pa me uhvatilo nevrijeme Neutral

Nemam pojma čega sad tam ima i po kojim cijenama...letenye je neko vrijeme cvalo, a onda su se trgovine počele zatvarati....a kak je sad, nemam pojma.

tako je i gdje mi idemo...i ne znam kakve su cijene i isplati li se što nositi. Idemo se provozati, a i djeca će si sigurno naći nešto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptySre 06 Feb 2008, 00:00

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
po ništa određeno... bila sam prošle godine pa me uhvatilo nevrijeme Neutral

Nemam pojma čega sad tam ima i po kojim cijenama...letenye je neko vrijeme cvalo, a onda su se trgovine počele zatvarati....a kak je sad, nemam pojma.

tako je i gdje mi idemo...i ne znam kakve su cijene i isplati li se što nositi. Idemo se provozati, a i djeca će si sigurno naći nešto Smile

U to uopće ne sumnjam. Oni si uvijek nađu nekaj. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptySre 06 Feb 2008, 00:02

kad im treba Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptySre 06 Feb 2008, 00:03

susjeda ::
kad im treba Laughing

A stalno im nekaj treba. Pričaj mi o tome. Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptySre 06 Feb 2008, 00:04

nisu oni krivi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 EmptySre 06 Feb 2008, 00:06

susjeda ::
nisu oni krivi Smile

I to je istina. Boli me glava...ustvari, mislim da me boli sinus.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je, a ovde se može blablabla....   Zima je, a ovde se može blablabla.... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je, a ovde se može blablabla....
Nazad na vrh 
Strana 22 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» Blablabla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: