Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pali ste s drveta, kojeg????

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 12:23

Ajd malo zabave

Dajte datum rođenja (bez godine, može i na pp) pa vam ovdje lijepo kažem s kojeg drveta ste pali, garantiram da sve pogađam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 18:44

gradski-seljak ::
Ajd malo zabave

Dajte datum rođenja (bez godine, može i na pp) pa vam ovdje lijepo kažem s kojeg drveta ste pali, garantiram da sve pogađam Smile


hmmm Crying or Very sad šaljem Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:10

Brijest (Plemenitnost)
Ugodne vanjštine, odjevaš se s ukusom, kažeš glasno i jasno što ti ne odgovara, naginješ tome da ne opraštaš lako tuđe greške, vesela, voliš voditi, ali ne i nekome pripadati, vjerna i iskrena partnerica, voliš donositi odluke za druge, plemenita, širokogrudna s velikim smislom za humor, praktična.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:12

gradski-seljak ::
Brijest (Plemenitnost)
Ugodne vanjštine, odjevaš se s ukusom, kažeš glasno i jasno što ti ne odgovara, naginješ tome da ne opraštaš lako tuđe greške, vesela, voliš voditi, ali ne i nekome pripadati, vjerna i iskrena partnerica, voliš donositi odluke za druge, plemenita, širokogrudna s velikim smislom za humor, praktična.

nisi uljepšavao ništa ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:18

zašto misliš da sam uljepšavao, onak kak je je , tak kugla pokazala Smile
jesam fulo??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:23

gradski-seljak ::
zašto misliš da sam uljepšavao, onak kak je je , tak kugla pokazala Smile
jesam fulo??

ima istine, ima dosta...fali da znam biti zajebana queen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:25

susjeda ::
gradski-seljak ::
zašto misliš da sam uljepšavao, onak kak je je , tak kugla pokazala Smile
jesam fulo??

ima istine, ima dosta...fali da znam biti zajebana queen

ne fali evo tu je:

Citat :
voliš donositi odluke za druge,
Citat :
kažeš glasno i jasno što ti ne odgovara
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:27

gradski-seljak ::
susjeda ::
gradski-seljak ::
zašto misliš da sam uljepšavao, onak kak je je , tak kugla pokazala Smile
jesam fulo??

ima istine, ima dosta...fali da znam biti zajebana queen

ne fali evo tu je:

Citat :
voliš donositi odluke za druge,
Citat :
kažeš glasno i jasno što ti ne odgovara


vidjela sam to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:34

Evo ti šire:

Od svog djetinjstva vedra i radosna osoba.Mladost joj prolazi u traženju idelala i plemenitog cilja za put kroz život.Po svojoj duši je umjetnik,pjesnik i slikar i sve je oduševljava.
Ona je pravi predstavnik suvremene žene.
Veliki je idealista, temperamentna i maštovita.
Posjeduje izraziti smisao za odabiranje modernog i lijepog, stilski ukomponiranog, prema zahtjevima vremena i ritmu života u kojem živi.
Radoznala je i sve je zanima, pa biloto i nevažna malena stvar ili događaj. Bilo kad da se uda za nju je uvijek rano, jer ima duh mladosti, koji se teško prilagođava problemima i dužnostima bračnog života.
Okove ljubavi želi spojiti sa slobodom ili još točnije, ljubiti, ali biti slobodna.
Za sreću u braku traži jasnije dokaze od pažnje, poklone i lijepe riječi.
Temperamentna je i za nju kažu da ja "živa vatra". Ako je iskreno voljena postaje najbolji životni pratilac svog muža.
Eksplozivna je i mnogo puta plane punim zamahom svoje ljutina i tada se treba nje kloniti, jer ne podnosi da joj netko proturiječi u raspravi.Brzo se ohladi i tada je bolja nego što je bila prije svoje ljutnje. Od bliže rodbine doživi nerazumijevanje i to daje gorčinu njezinom braku i sreći.
Sretni brojevi 6,7 i 9, a povoljni dani za donošenje važnih odluka su petak i subota.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:39

ima istine Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:41

susjeda ::
ima istine Crying or Very sad

pa sam reko da ne fulam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:46

gradski-seljak ::
susjeda ::
ima istine Crying or Very sad

pa sam reko da ne fulam Smile




ima nešto što baš i ne štima , al nećemo sad na sitnice gledati Laughing

moram sada van, a vani ko staklo...pada kiša i led Rolling Eyes valjda se neću polomiti Crying or Very sad zamrzivač mi nije u kući , a trebam nešto sutra za ručak Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:48

Što je sa Laudom ? Hoće li on osposobiti taj komp Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:53

A ja pao sa platane Laughing Laughing

Platana (Vjernost)
- jaki, mišićavi, odgovorni, uzimaju sve što im život pruža, zadovoljni, optimistični, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikada nije dosta, vjerni, uvrijedljivi, nestalni, pedantni i bezbrižni.

danas sam ga zvao al ne javlja mi se nešt mu sa kompom nije dobro
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 19:56

gradski-seljak ::
A ja pao sa platane Laughing Laughing

Platana (Vjernost)
- jaki, mišićavi, odgovorni, uzimaju sve što im život pruža, zadovoljni, optimistični, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikada nije dosta, vjerni, uvrijedljivi, nestalni, pedantni i bezbrižni.

danas sam ga zvao al ne javlja mi se nešt mu sa kompom nije dobro



cool

nešt ga je gadno zadesilo... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptySub 05 Jan 2008, 20:00

moram te napustiti ...dođem kasnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? EmptyNed 06 Jan 2008, 20:38

Aja
Limun (Sumnja)
- ono što život donosi prihvaćaš s mukom, mrziš svađu, stres i posao, ne voliš dosadu i udobnost, blaga si i popustljiva, žrtvuješ se za prijatelje, posjeduješ puno talenata, ali nisi dovoljno ambiciozna da ih poboljšaš, stalno jadikuješ i kritiziraš, vrlo si ljubomorna, ali vjerna.


Mudra i razumna, nikada nije brzolpeta. Svaki svoj važniji rad analizira i u stanju je da donese najbolje odluke.Mnogi od nje traže savjete, a te cijeni i poštuje.
veće prijatelje ima u muškom društvu i svako zlo dolazi joj od "prijateljica".Svi poslovi koje zapoćne donose joj uspjeh, ako nisu vezani za suradnju s drugim ženeme.
Stvoriti svoj dom, svoje malo carstvo, glavni je razlog njezinog braka. Voli upravljati mužem i djecom, pa u tome nekad preteruje iako se radi o sitnicama. Za urednost životnog prostora trebala bi posvetiti malo više vremena.
Za njezin neuspjeh i njezine bola malo tko znade, jer radije u samoći plače, nego da se požali.
Ponosna je i dostojanstvena, ne podnosi licemjerje i lažljive ljude.Nikakvo laskanje joj nije drago bez obzira od koga dolazilo.
Život joj nije lagan, jer uvijek ima nekog na "svojim leđima" i nosi dvostruki teret.
Pravedna je, ali drugi prema njoj nisu, no sve to prešuti, te se to ne ispoljava.
Od samog života malo osjeti slasti. Mladost joj brzo prođe, i već tada na nju padaju mnoge dužnosti. Nekada kada promisli, a duhovita je, kaže da mladosti nije niti imala, u čemu puno ne griješi.
S materijalne strane uvijek želi da ne ovisi ni o kome i zato radi više no što ima snage. Njezina bolest je bolest glave.
Brojevi koji su u vezi sa srećom za rođene pod ovim znakom su 4,5 i 8.
Povoljni dani za rođene pod ovim znakom su četvrtak i subota, a od boja pripada im plava.
poznate osobe: Luj XVI,Ingrid Bergman, Sophia Loren, Rachel Welch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pali ste s drveta, kojeg???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pali ste s drveta, kojeg????   Pali ste s drveta, kojeg???? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pali ste s drveta, kojeg????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frajer zbog kojeg Srbiju treba obavezno posetiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: