Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyČet 28 Dec 2006, 19:58

U svoje lično ime i u ime administratorskog dela foruma koji tvoje mišljenje cene i uvažavaju JAVNO se izvinjavam GIZMU na svemu što je sebi dopustio admin ovog foruma sa nickom Kokalo.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyČet 28 Dec 2006, 23:13

Hvala Lauda...
monkey

Sad mi je malo neugodno, ali vjeruj mi već me stoljećima netko nije tolko...hm...razljutio koliko taj zmaj...
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptySub 30 Dec 2006, 12:50

hm, malo sam u neznanju kaj se događalo , zato lijepo molim da me netko prosvijetli
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Zvezda u usponu
Zvezda u usponu
Tea


Broj poruka : 806
Datum upisa : 17.11.2006

Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptySub 30 Dec 2006, 13:54

lily ::
hm, malo sam u neznanju kaj se događalo , zato lijepo molim da me netko prosvijetli

Word
Nazad na vrh Ići dole
http://timeofourlives.20.forumer.com/index.php
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 11:40

Kokalo ili dr. V. Šešelj, ili Dragoljub Križanović mi je izbrisao dio posta a nakon što sam se pobunila izmijenili smo nekoliko kulturnih riječi Suspect nakon čega me je dotični banirao.
On je napisao kako odvajanje Kosova znači kako će se odvojiti i RSK i pripojiti Srbiji na što sam ja konstatirala kako RSK ne postoji jer ju je otpuhala oluja.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Zvezda u usponu
Zvezda u usponu
Tea


Broj poruka : 806
Datum upisa : 17.11.2006

Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:05

Bravo Gizmo;D Tak i treba!Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://timeofourlives.20.forumer.com/index.php
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:17

Mislimmmm....... kad me već izazivate....
Da se Milošević i Tuđman nisu dogovorili da RSK Zloba prepusti Sranju od oluje bi bio samo povetarac Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:20

Ah...Srbe uvijek netko zaje.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:22

gizmo ::
Ah...Srbe uvijek netko zaje.... Embarassed

cyclops
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:29

Bdw, baš gledam propagandni film SDSa iz Hrvatske 1990. Jovan Rašković drži govor.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:31

Nemate ljutite idite na politiku. 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:32

Ma, neee, uopće nisam raspoložena za politiku.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo EmptyNed 31 Dec 2006, 13:34

Mislio sam, jer ovdje je tebi isprika....... Samo zbog toga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty
PočaljiNaslov: Re: Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo   Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Javno izvinjenje korisniku sa nickom gizmo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...O FORUMU... :: O forumu-
Skoči na: