Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Janez iz Janezije!

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 01:17

Pozdrav svima Wink

Ja sam Janez iz Janezije Wink

Link na taj forum sam dobio od jednog vaseg clana/glavonje (pardon). On ce vjerojatno znati ko sam, a ja jso neznam ko je ON, eheh

Nadam se da ce debate biti zanimljive i da cu i ja dodati nesto pametno i zanimljivo a mozda cu kad moci i pametno odgovorit na neko pitanje (valjda pametno )

Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 02:02

janez ::
Pozdrav svima Wink

Ja sam Janez iz Janezije Wink

Link na taj forum sam dobio od jednog vaseg clana/glavonje (pardon). On ce vjerojatno znati ko sam, a ja jso neznam ko je ON, eheh

Nadam se da ce debate biti zanimljive i da cu i ja dodati nesto pametno i zanimljivo a mozda cu kad moci i pametno odgovorit na neko pitanje (valjda pametno )

Like a Star @ heaven

Dobro prihajao Janeze,

Nadam se da će ti biti ugodno na ovom forumu i da ćeš naći teme koje ti odgovaraju .... polemike će biti sigurno...želim ti ugodan boravak u ime ekipe administracije foruma i ostalih stalnih članova.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 16:13

Hvala na dobrodoslici. Vidim da ima puno tema tako da cu se sigurnu ukljuciti u koju da ostavim svoj komentar i svoje misljenje.

Pozdrav i hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 18:29

janez ::
Pozdrav svima Wink

Ja sam Janez iz Janezije Wink

Link na taj forum sam dobio od jednog vaseg clana/glavonje (pardon). On ce vjerojatno znati ko sam, a ja jso neznam ko je ON, eheh

Nadam se da ce debate biti zanimljive i da cu i ja dodati nesto pametno i zanimljivo a mozda cu kad moci i pametno odgovorit na neko pitanje (valjda pametno )

Like a Star @ heaven

I moja malenkost (nija malena Kost Very Happy ) želi ti dobrodošlicu
uživaj i ukluči se di ti drago, (paz nema nikakvog drage Smile )
(malo šale nikad ne škodi, zar ne)

A vid Laude,
on odma u ime ekipe administracije a mene nije ni pito, ko da nisam član administracije Very Happy , al nema veze tako to mora ići, ma znaš ti kak ja dišem cool cool

A Ti Janez naj se osvrtat name, ja sam ti tu sam radi zajebancije Very Happy Very Happy

dobro ti nama došo 51) 51)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 20:37

gradski-seljak ::
janez ::
Pozdrav svima Wink

Ja sam Janez iz Janezije Wink

Link na taj forum sam dobio od jednog vaseg clana/glavonje (pardon). On ce vjerojatno znati ko sam, a ja jso neznam ko je ON, eheh

Nadam se da ce debate biti zanimljive i da cu i ja dodati nesto pametno i zanimljivo a mozda cu kad moci i pametno odgovorit na neko pitanje (valjda pametno )

Like a Star @ heaven

I moja malenkost (nija malena Kost Very Happy ) želi ti dobrodošlicu
uživaj i ukluči se di ti drago, (paz nema nikakvog drage Smile )
(malo šale nikad ne škodi, zar ne)

A vid Laude,
on odma u ime ekipe administracije a mene nije ni pito, ko da nisam član administracije Very Happy , al nema veze tako to mora ići, ma znaš ti kak ja dišem cool cool

A Ti Janez naj se osvrtat name, ja sam ti tu sam radi zajebancije Very Happy Very Happy

dobro ti nama došo 51) 51)

Ti si svakako uključen u ekipu admina Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 20:44

ma znao sam de nećeš izdržat da ne odgovoriš Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyPet 21 Dec 2007, 21:13

janez ::
Hvala na dobrodoslici. Vidim da ima puno tema tako da cu se sigurnu ukljuciti u koju da ostavim svoj komentar i svoje misljenje.

Pozdrav i hvala!

dobro došao 51)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyČet 14 Feb 2008, 19:19

Odavno nam nema Janeza...Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyČet 14 Feb 2008, 19:21

neznam, neki dan sam primio mail od njega, pitat ću ga:cry:
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! EmptyUto 18 Mar 2008, 19:50

Baš bih voleo komentar Janeza na samostalnost Kosova i priznanje od strane njihove vlade :>
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Janez iz Janezije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Janez iz Janezije!   Janez iz Janezije! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Janez iz Janezije!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: