Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
SASA1
Član u razvoju
Član u razvoju
SASA1


Broj poruka : 137
Datum upisa : 13.12.2006

Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptySre 27 Dec 2006, 16:18

Evo da vam jedan od urednika nešto preporući... Nedavno sam pročitao knjigu " eragon" i naravno ostao sam fasciniran... Pogotovo time sto je osoba koja je napisala knjigu stara 24 god... A stime je postao i najmlađi scenarist svoje knjige... pošto film eragon možete od sada pogledati na kino platnima... toplo vam je preporućam....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptySre 27 Dec 2006, 16:44

Upravo čitam tu knjigu po drugi put. Dobio sam ju za Božić (čitao sam već prije cca 2 godine), kao i nastavak "Prvorođeni" (naziv izvornika je Eldest). Super je knjiga! 8)
Btw, kad je knjiga izdana imao je 19 godina, a počeo ju je pisati sa 15! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptySre 27 Dec 2006, 19:25

E sad samo da vam se pohvalim ....
moja starija kćerka Anđela ima 11 godina i piše svoju prvu knjigu, a takođe je obožavalac naučne fantastike i puno puno čita.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptySre 03 Jan 2007, 12:20

bravo Anđela 8) nadam se da ćemo uskoro moći i pročitati djelo(knjigu )
Nazad na vrh Ići dole
SASA1
Član u razvoju
Član u razvoju
SASA1


Broj poruka : 137
Datum upisa : 13.12.2006

Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptySre 03 Jan 2007, 21:17

Odlicno pa bar neko ovdije postoji ko je cuo za eragona... 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptyČet 04 Jan 2007, 01:22

Pročitao sam ga, po drugi put. Stvarno mi je super knjiga... sad čitam nastavak, Eldest...
Nazad na vrh Ići dole
SASA1
Član u razvoju
Član u razvoju
SASA1


Broj poruka : 137
Datum upisa : 13.12.2006

Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... EmptyNed 07 Jan 2007, 22:47

Svaka cast onima koji citaju knjige ovog tiba... 8) Stvarno mislim da je to zabavno razbijanje vremena... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...   Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Za sve članove, prijatelje i one koji će to tek postati...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Za prijatelje
» Koji procesor?
» Vau, koji striptiz!
» Za one koji ne znaju !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: