Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Počinje sa radom 3G mreža

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptyUto 26 Dec 2006, 07:41

Počinje sa radom 3G mreža
25. decembar 2006.

Mobilna telefonija Srbije (MTS) u sredu 27. decembra će pustiti u rad mrežu treće generacije mobilne telefonije (3G), koja će omogućiti uvođenje novih naprednih usluga u mobilnom komuniciranju. Puštanjem u rad 3G tehnologije, koja pruža brz prenos podataka preko mobilnog telefona, biće omogućeno uvođenje usluga kao što su video-poziv, gledanje TV programa preko mobilnog telefona, slušanje muzičkih i gledanje filmskih sadržaja, brzi internet, nadzor važnih saobraćajnica i drugi multimedijalni sadržaji. MTS je prvi mobilni operater u Srbije koji će omogućiti komercijalnu upotrebu 3G mreže. U početku će 3G signalom biti pokriveni Beograd, Novi Sad i Niš, a nove usluge će moći da se koriste uz postojeće „sim” kartice. Procena je da u Srbiji ima oko 80.000 3G telefona. (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptySre 27 Dec 2006, 19:21

Upravo sam malopre dobio ovu poruku od MTS-a :

Od danas postpaid korisnicima mt:s pruža 3G usluge:
video poziv, gledanje TV na mobilnom, besplatan pristup Mondo WAP portalu...! Neophodno je da se prijavite.

8) Moći ću sa svojim Blue LG da ostvarim video poziv Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptySre 27 Dec 2006, 19:27

pale
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptySre 27 Dec 2006, 19:36

Bony ::
pale

pirat
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptySre 27 Dec 2006, 19:44

Ja sam se sa Samsunga d600 ponovo vratila na Sony Ericsson V600i upravo radi mogučnosti video poziva. Suprug i ja imamo iste. Kod nas je video poziv (u VIP-u) u prometu od 5. 2005. i mogu ti reći da je baš zabavno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bimba
Član u razvoju
Član u razvoju
Bimba


Broj poruka : 72
Datum upisa : 17.11.2006

Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptyČet 04 Jan 2007, 20:44

Opaaa...jeli to moguce, super, bravo...ljepo je to, mi smo to vec prije godinu i pol koristili Embarassed Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža EmptyČet 04 Jan 2007, 20:54

Bimba ::
Opaaa...jeli to moguce, super, bravo...ljepo je to, mi smo to vec prije godinu i pol koristili Embarassed Razz

Paaaaaaaaa obzirom koliko smo bili u izolaciji niste nam baš mnogo odmakli... Embarassed samo godinu ipo ....pih nije to ništa Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Počinje sa radom 3G mreža Empty
PočaljiNaslov: Re: Počinje sa radom 3G mreža   Počinje sa radom 3G mreža Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Počinje sa radom 3G mreža
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...NAUKA I TEHNIKA... :: Elektronika-
Skoči na: