Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 500 km/h

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




500 km/h Empty
PočaljiNaslov: 500 km/h   500 km/h EmptyPon 17 Sep 2007, 12:14

Pri brzini od 500 km/h vozilo se raspalo, vozač neozlijeđen

Vozač utrka Phil Lamattina nije imao vremena niti da mu cijeli život prođe pred očima kada se njegov dragster pri brzini od gotovo 500 km/h doslovce prepolovio i zapalio na jednom natjecanju u Australiji.
500 km/h Spacer

500 km/h 71074
500 km/h Hr_video_go2
Na Australskom nacionalnom prvenstvu u subotu se dogodio nesvakidašan događaj. Australski vozač Phil Lamattina izgubio je nadzor nad vozilom, udario u barijere i raspao se u zraku, a potom se i zapalio.Nevjerojatno, no vozač je prošao bez većih ozljeda i ubrzo je mahnuo šokiranim gledateljima. Kasnije je događaj komentirao i s kolegama. "Vozio sam i sjećam se da sam vidio neku crticu na nebu. Mislim da sam se i onesvijestio, a kada sam došao k sebi, samo sam želio brzo izaći van", rekao je Lamattina.

Razlog nesreće još se ne zna, no Lamattina kaže kako je to što je prošao bez ozljeda dokaz da je vozilo odlično dizajnirano jer je u stvari i napravljeno da se raspadne pri sudaru.



500 km/h 71081





500 km/h 71080





500 km/h 71082
Nazad na vrh Ići dole
 
500 km/h
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...NAUKA I TEHNIKA... :: Automobili i motori-
Skoči na: