Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata Empty
PočaljiNaslov: Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata   Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata EmptyPon 04 Jun 2007, 18:31

Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata


Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata 2007_06_04_curcic
Bivši fudbaler Partizana Saša Ćurčić pobednik je prvog rijaliti šoua „VIP Veliki Brat”, nakon što je glasovima publike u nedelju uveče iz Kuće izbačen glumac Dragan Marinković Maca. Čekajući da napusti Kuću, Ćurčić je uznemireno šetao po dnevnoj sobi i brisao suze. Kao i pobednik prvog serijala šoua „Veliki Brat” Ivan Ljuba, i popularni Đani se pozdravio sa Kućom. Iskapivši čašu piva, Ćurčić je napustio Kuću u kojoj je proveo mesec dana, a napolju je dočekan ovacijama i vatrometom. Po izlasku na podijum, on se pozdravio sa svojom porodicom, a onda i sa svim ukućanima koji su izbačeni pre njega. „Potajno sam očekivao pobedu, nisam mislio da će ljudi ovako reagovati na mene”, kazao je Ćurčić i dodao: „Ovo je šok, ali pozitivni šok”.
Upitan da li je posle svih promašaja u životu pobeda u VIP Velikom Bratu i 50.000 evra nagrade ona pomoć koju je očekivao da se pomakne u životu, on je odgovorio potvrdno. „To je pomoć koju sam očekivao celog svog života, uprkos svim svojim greškama. Čovek ako priča o svojim greškama neće više grešiti”.
Voditeljka Ana Mihajlovski iznenadila je Ćurčića saopštivši mu da će mu produkcijska kuća „Emoušn” u dogovoru sa fudbalskim klubom „Partizan” organizovati oproštajnu utakmicu. „Nisam srećan, nego sam na devetom nebu”, rekao je Ćurčić. (MONDO)

----------------------------------------------------------------------
Čovek je stvarno lik...jedini partizanovac koji je zavredeo moje simpatije:cry:
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata Empty
PočaljiNaslov: Re: Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata   Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata EmptyUto 05 Jun 2007, 01:34

Bežanija dovodi Đanija Ćurčića!

Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata 2007_06_04_curcic2
Izgleda da je Saša Đani Ćurčić pobedom u „Velikom bratu” na dobrom putu da „oživi” svoju fudbalsku karijeru! Kako piše „Kurir”, čelnici prvoligaša Bežanije odlučili su da ponude ugovor Ćurčiću, koji bi po njihovom mišljenju svojim iskustvom pomogao mladim fudbalerima, koji će sledeće sezone igrati u kvalifikacijama za Kup UEFA. Harizmatični Ćurčić je nekoliko puta u „Velikom bratu” pokazao da, uprkos višku kilograma, još uvek poseduje kvalitete koji su ga svojevremeno i odveli u najjače takmičenje na svetu - Premijer ligu.
Finansijski uslovi i dužina ugovora koji je Bežanija ponudila Ćurčiću još uvek nisu poznati.
Popularni Đani u karijeri, koju je naglo prekinuo pre sedam godina, nastupao je za OFK Beograd, Partizan, Bolton, Aston Vilu, Kristal Palas, Njujork Metrostars, Maderval i Obilić. Ćurčić je u svoju biografiju uspeo da upiše i 14 utakmica za reprezentaciju Jugoslavije, a postigao je i jedan gol za „plave”. (Mondo)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Saša Ćurčić pobednik Velikog Brata
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povratak Velikog Brata
» Bakarec odbio "Velikog Brata"
» Dejvis kup
» Predstava o smrti velikog pesnika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: