Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kurnjikova ostavila Enrikea

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Kurnjikova ostavila Enrikea Empty
PočaljiNaslov: Kurnjikova ostavila Enrikea   Kurnjikova ostavila Enrikea EmptySub 02 Jun 2007, 15:29

Kurnjikova ostavila Enrikea

Kurnjikova ostavila Enrikea 2007_05_30_enrike_kurnjikova
Završena je romansa između teniserke Ane Kurnjikove i Enrikea Iglesijasa, koja se rodila 2002. na snimanju spota za njegovu pesmu "Escape", gde je Kurnjikova glumila njegovu devojku. Mlađani Enrike je nedavno u jednom magazinu izjavio da mu je „ponos” zanemarljivo mali, tako da su svi pomislili da se Ana našla uvređenom ili je, ipak, najzad uvidela pravo stanje stvari i napustila dečka. Međutim, istina je da Enrike ne želi da petogodišnju vezu ozvaniči brakom i postane otac. „Trenutno sam samac i to mi odgovara. Nisam spreman za brak i roditeljstvo. Ne želim da se nosim sa takvom vrstom odgovornosti, ali u budućnosti želim da postanem otac i da imam dvoje dece”, bledo je objasnio Enrike svoj prekid veze sa Anom.
Kurnjikova je, za razliku od slabe kopije Hulija Iglesijasa, odmah odletela u Las Vegas u provod! Za sada nema nikakvih vesti o njenoj „patnji” ili depresiji zbog raskida. Enrike je nedavno izjavio i kako ne namerava da se oženi Anom jer, po njegovim rečima, to ne bi ništa promenilo. Verovatno bi i dalje nastavili da budu samo „momak i devojka”, dok svima, pa i njima samima, ne postane sasvim jasno da su dosadni. Za razliku od svog čuvenog oca Hulija Iglesijasa, koji se javno hvali da je spavao sa preko 3.000 žena, Enrike je daleko do nečega što bismo mogli nazvati latino zavodnikom. Možda se stvari promene i Enrike pokuša da dostigne slavu svog oca, bar što se tiče ljubavnog života. (Blic)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Kurnjikova ostavila Enrikea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: