Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RADIKALI

Ići dole 
AutorPoruka
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: RADIKALI   RADIKALI EmptyNed 27 Maj 2007, 00:41

SRS zalepila plakate na zgradu TV B92

Funkcioneri Srpske radikalne stranke Dragan Todorović i Aleksandar Vučić zalepili su plakate sa natpisom „Bulevar Ratka Mladića” na zgradu Televizije B92, koja se nalazi na Bulevaru AVNOJ-a, koji je nedavno preimenovan u Bulevar Zorana Đinđića. SRS je organizovala lepljenje plakata sa natpisom „Bulevar Ratka Mladića” na ovom novobeogradskom bulevaru u znak protesta zbog hapšenja mladića koji su lepili iste plakate, kada je promenjeno ime ulice. Beogradska policija privela je 23. maja organizatore lepljenja plakata u čijem se donjem desnom uglu, uz ime Mladića, nalazio i naziv internet portala „Srpskog narodnog pokreta 1389” (www.1389.org.yu). Ministarstvo za državnu upravu i lokalnu samoupravu saopštilo je 18. maja da će Bulevar AVNOJ-a ubuduće nositi naziv Bulevar Zorana Đinđića, a resorni ministar Milan Marković dao je saglasnost za promenu naziva ulica na teritoriji pet gradskih opština, uključujući i novobeogradski Bulevar AVNOJ-a. (RTS)

Slazem se sa njihovim potezom.
Srbi imaju veliku vrednost,nesto(nekoga) sto bi drugi hteli a nemogu da imaju,iako pokusavaju da ga imaju.Voleo bih da TO nikad ne dobiju,dok se ne poprave pa da im poverujem da ce sa tim postupati po pravdi i kako dolici istini.
Kad se promene na bolje,onda ga vise nece morati traziti,sam ce im doci,a dotle......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptyPon 28 Maj 2007, 19:23

Pa sasvim je normalno da se slažeš, pošto si se deklarirao kao radikal.
To što si ti radikal a ja nešto drugo, ne mora značiti da mi ne možemo diskutirati, već dapaće, razmjenjujmo mišljenja, ali argumentirano.
E vidiš, ja se na slažem sa tom akcijom koju su navedeni tipovi počinili.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptyPon 28 Maj 2007, 21:16

Razumem brate,i slazem se da mozemo i treba da imamo razlicite stavove,ali ne i da se mrzimo zbog toga.
Ja prihvatam tvoj takav stav.

Meni je drago sto su to uradili,iz istog razloga kao i Seselju.

Jer su Mladica vec OBESILI a nisu ga jos ni uhvatili ovi "postenjaci" iz Haga.
A Orica pomilovali sto je licno zapalio 10-ak srpskih sela,ti isti "postenjaci".

Samo zbog tog pomilovanja Orica-tj.nagradjivanja sto je poubijao starce i decu Srbe-NIKAD,ALI NIKAD nebih predao Mladica,a isticao bih ga kao sto rade radikali uvek kad mogu,da bih im pokazivao da imamo vrednost koju oni zele a ne mogu da imaju.

Pozdrav mom Hrvatskom bratu Gradskom-Seljaku. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptyUto 29 Maj 2007, 11:29

FRFE ::
Razumem brate,i slazem se da mozemo i treba da imamo razlicite stavove,ali ne i da se mrzimo zbog toga.
Ja prihvatam tvoj takav stav.

Meni je drago sto su to uradili,iz istog razloga kao i Seselju.

Jer su Mladica vec OBESILI a nisu ga jos ni uhvatili ovi "postenjaci" iz Haga.
A Orica pomilovali sto je licno zapalio 10-ak srpskih sela,ti isti "postenjaci".

Samo zbog tog pomilovanja Orica-tj.nagradjivanja sto je poubijao starce i decu Srbe-NIKAD,ALI NIKAD nebih predao Mladica,a isticao bih ga kao sto rade radikali uvek kad mogu,da bih im pokazivao da imamo vrednost koju oni zele a ne mogu da imaju.

Pozdrav mom Hrvatskom bratu Gradskom-Seljaku. Smile

Dal smo mi braća, o tom potom. U svakom slučaju hvala na pozdravu.
Ali braniti nekog, u ovom slučaju Mladića, tako da se krivnja prebacuje na drugog, il braniti ga tako, zašto on a nije onaj, mislim da nije u redu.
Za Mladića se dobro zna šta je sve napravio, šta se sve događalo na terenima gdje je on bio sa svojim jedinicama JNA, al to više nisu bile jedinice JNA, već se zna koje i kakve jedinice, psi rata.
Imao je muda u tim zločinima, pa gdje su mu sad ta muda, nek izađe na vidjelo i pokaže ih (ak ih ima).
Vrednost, ko ima kakvu vrednost, i koja je to vrednost.
Misliš na radikale??
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptyUto 29 Maj 2007, 20:23

----Za Mladića se dobro zna šta je sve napravio, šta se sve događalo na terenima gdje je on bio sa svojim jedinicama JNA, al to više nisu bile jedinice JNA, već se zna koje i kakve jedinice, psi rata.

++++Ne zna se brate nista ,nego propaGANDA ZELI DA GA BLATI.
On je samo branio Srpski narod-nista vise.

---Imao je muda u tim zločinima, pa gdje su mu sad ta muda, nek izađe na vidjelo i pokaže ih (ak ih ima).

++++Kojim zlocinima???
Eto vidis sta je propaganda brate-puste ti na HRT i ti odmah mislis to je to-a pustaju to da bi sebe prali za proterivanje 200.000 Srba.
Pa preuvelicavaju cifre kao u Srebrenici ubijeno 7-8000 a ono 800.
A od tih 800, 600 mrtvi iz proboja Srebrenice koje su sakupili muslimani pa zakopali pa pozvali svoju bracu(koji sad sude u Hagu Srbima) Amerikance i kao vidite sta su Srbi radili!!!
A verujem da je 200 pobijeno i to zato,sto su nekoliko dana pre toga Oricevi koljaci(tih 200 pobijenih) poubijali,od tih Mladicevih vojnika zene,decu i roditelje,sve nejac-pa su ovi primenili samo pravilo rata-PREKI SUD,za one za koje su bili sigurni da su im ubijali familiju.

Pa od tih montiranih 8000 kako oni kazu velika vecina jos ziva i za sve to imaju dokazi-ALI NIKO NECE DA GLEDA SRPSKE DOKAZE-propaganda radi svoje.

----Vrednost, ko ima kakvu vrednost, i koja je to vrednost.
Misliš na radikale??

++++Ne ,mislim na Srpski narod.
Imaju MLADICA koga svi traze-a ne mogu da ga imaju.
Znaci Srpski narod ima nesto sto Amerika nema,a zeli da ima i drago mi je zbog toga.
Mladicu su, prica se cerku ubili,a rekli kako je kao izvrsila samoubistvo.

Posle pustanja koljaca Orica na slobodu-sve mi je jasno o Haskom sudu.
NIKADA nebih predao Mladica-NIKADA !!!
Pustili na slobodu onoga ko je ubijao decu ,zene i starce????
Posten sud nema sta......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptySre 30 Maj 2007, 11:46

Da je i jedna osoba ubijena na zvijerski način zločin je. I onda ostavi brojke.
PREKI SUD, neznaš ti ništa o prekom sudu kad ovako pišeš.
Ko ima pravo sebi u ruke uzimat pravo suca i egzekutora, pa dolazio sa bilo koje strane.
Čini mi se da ti zastupaš stajalište "oko za oko - zub za zub". Ako je tako, a iz tvog posta vidim da je tako, to je onda tvoj problem
Na svim prostorima bivše države kunemo se u pravnu državu u pravo, pa pustimo onda tim ljudima, tim institucijama koje se bave sa tim da odrade svoj posao.
Kažeš da je velika vrednost srpskog naroda što imaju Mladića, a drugi ne mogu da ga pronađu. Ako sam te dobro razumio: vrednost srp.naroda je u tome da uspješno skrivaju ljude osumljičene za ratne zločine.
Ako je tako, onda se varaš. Vrijednost nekog naroda je u tome da se suoce sa stvarnošću, da pohvale ono što je dobro a da osude zlo.
A uostalom mišljenja su različita.
I da vrijednost se ogleda i pokazuje na djelu sa ovim hapšenjima i suđenjima koja se događaju tu u Srbiji. To je vrijednost naroda, a ne skrivanje.

I znaš šta je u svemu tome najžalosnije: osobe osumljičene za ratne zločine su istovremeno nacionalni heroju. Koji apsurd!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptySre 30 Maj 2007, 19:18

----Da je i jedna osoba ubijena na zvijerski način zločin je.

++++Slazem se brate.

----Ko ima pravo sebi u ruke uzimat pravo suca i egzekutora, pa dolazio sa bilo koje strane?

++++Pa zar to ne rade i normalni sudovi u civilnom zivotu???
Zar u raut treba da se ceka kraj rata u sred borbi da bi se onaj za koga se pouzdano zna da je ubijao bio streljan na kraj rata a ne odmah???
Nisu to normalni uslovi pa da se ima vremena za cekanje.
Ne zaboravi da su Srbi ,sve zarobljenike koje su imali muskarce,cuvali za razmenu-jer svi znaju koliko vredi jedan zarobljenik(jer moze da se zameni za jednog svog borca koji je uhvacen od strane neprijatelja).
Ali kad zlocin prevrsi meru,kad se ubijaju dec tih boraca,zene,roditelji....e onda se desi sto se desilo.
Da se razumemo ,ne opravdavam oko za oko-ALI u ratu se sigurno drugacije razmislja,umor,glad,neispavanost.....
Zato verujem da Mladic nije naredio ubijanje tih-nego se prica da su ih borci sami izvlacili iz kolone(one za koje se pouzdano znalo da su bili sa Oricevim snagama) i svetili se ,iako nije Hriscanski svetiti se - a Mladic nije mogao da ih spreci.

----Ako sam te dobro razumio: vrednost srp.naroda je u tome da uspješno skrivaju ljude osumljičene za ratne zločine.

++++A optuzio ih onaj protiv koga su se borili,zajedno sa pomagacima ,koji su pomagali u bratu protiv Srba.
Znaci "Kadija te tuzi-Kadija ti sudi".
I takvima da se preda neko????
I jos pored svega Srbi dokazali montiranje Markala(zasta su bili optuzeni),dokazali montiranje izvestaja sa Kosova (zbog kojih su bili bombardovani),dokazali montiranje zrtava Srebrenice,dokazali.....
Ali to nece da prenesu svetski mediji-nece brate.
A cim se nesto govori ruzno o Srbima svi prenose.
Ali polako brate istina je spora ali uvek se sazna - pricacemo za desetak,ili vise godina.

----I znaš šta je u svemu tome najžalosnije: osobe osumljičene za ratne zločine su istovremeno nacionalni heroju. Koji apsurd!!!!!!

++++To si gledao u onOj montiranoj ,namestenoj propagandnoj emisiji LATINICA(gledao sam i ja-i samo o Srbima pricali;a kad su navodili u filmu izjave Kradzica i Mladica puste samo mali deo-a ne ni pre ni posle sta je rekao,a sto objasnjava zasto je to rekao).
Naravno da su heroji kad su ih optuzili za zlocine oni koji su bombardovali Srbe.
Da su ih optuzili neutralni,Srbe bi bilo sramota,ali kad te neko istuce(NATO bombardovanje),a jaci od tebe 10 puta-i onda te te iste zemlje NATO-a optuze da si bezobrazan-to je smesno.
A slazem se da se treba suditi svima ,za koje se sumnja da su pocinili zloci,ali SAMO U SRBIJI da im se sudi.
I samo pod rezimom Radikala,a ne ovih DEMONOKRATA sto bi i majku rodjenu prodali da odu u EU.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptySre 30 Maj 2007, 19:36

Neću gubit vrijeme s tobom, kad neke stvari ne gledaš realno, jer mogo bi pisat neke stvari i postavljat citate od tebi bliskih ljudi, a to bi vjerojatno otišlo u svađu, a to ne želim.
Imaš pravo na svoje mišljenje isto ko i ja i svi ostali, al preporuka nemoj pokušat nametat svoje mišljenje drugima, sagledavaj stvari realno i onda možemo razgovarat.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI EmptySre 30 Maj 2007, 21:08

U svadju svakako necu otici brate,niti zelim,ali u razmenu misljenja i cinjenica ,da.
A sto se tice tvoje preporuke brate ,ja je tebi preporucujem:

"nemoj pokušat nametat svoje mišljenje drugima, sagledavaj stvari realno i onda možemo razgovarat.".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RADIKALI Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALI   RADIKALI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
RADIKALI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Radikali

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: