Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Peticija za naše KiM

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyČet 26 Apr 2007, 03:51

Draga braćo i sestre Srbi, srpski prijatelji i svi koji mislite da KiM treba da ostane u sastavu Srbije, za sada ima 56 847 potpisa, potrebno je 100 000. Pomozite svojim potpisom.

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187?ltl=1170629713

Peticija za naše KiM 468kimsrpskipp3

Peticija za naše KiM 225x244kimsrdz4


Poslednji put izmenio dana Pet 19 Okt 2007, 20:01, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
peacedeffender
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
peacedeffender


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.04.2007

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyČet 10 Maj 2007, 10:39

Na žalost, ne mogu da podržim ovo što swe peticijom traži.
Nije mi jasno šta bi uopšte značilo da su KiM naši? Tamao živi preko 90% ljudi koji ne žele s nama da živeu zajedničkom političkom sistemu i to je nemoguće promeniti. Mislim da se Srbija treba da okrene konkretnim načinima pomoći prostalim Srbima na Kosmetu, a najbolji način za to je prihvatanje Ahtisarijevog plana. Svako dalje problematizovanje Kosovskog pitanja vodilo bi nas u nazadovanje i pružanje izgovora nesposobnim, a pohlepnim na vlast, političarima za njihovu nesposobnost da zemlji obezbede napredak.

Kada razmatramo kosovski problem treba da pođemo od realnosti. Reintegrisati ga u srpski poredak je izzetno teško ali i veoma opasno po interese ostaka Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyČet 10 Maj 2007, 13:59

meni nije jasno zakaj ste zapeli za kosovo toliko ??
pustite ljude neka žive ..... ili vam fali malo ratovanja opet? pa bi vi malo pucali
Nazad na vrh Ići dole
peacedeffender
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
peacedeffender


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.04.2007

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyČet 10 Maj 2007, 14:18

lily ::
meni nije jasno zakaj ste zapeli za kosovo toliko ??
pustite ljude neka žive ..... ili vam fali malo ratovanja opet? pa bi vi malo pucali

Ni meni nije jasno. Kosovo je problem koji optereĆuje Srbiju od 1912. godine. A poslednjih dvadest godina kosovsko pitanje služi kao izgovor za vlast najgorih ljudi koje je Srbija mogla da ima. I danas umesto da se aktivnosti usmere u pravcu poboljšanja života tamošnjih Srba, vode se bezkrajne priče o državi, granicama teritorijalnom integritetu itd. Istovremeno gubimo najvažniji potencijal, a to su mladi i sposobni koji odlaze.
Realna problem ovde među nama. To su političari okupljeni u zločinačkom kartelu koji sprečavaju modernizaciju društva. sa rašavanjem pitanja uspostavljanja normalnog sistema u Srbiji lakše će se rešavati i pitanje naših sunarodnika izvan Srbije. Ovakva Srbija ne može pomoći ni sebi a kamoli njima.
Nazad na vrh Ići dole
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyČet 10 Maj 2007, 18:18

I sam se slazem da je Kosovo samo problem Srbiji i da je tesko resiv u narednih 50 godina.
Da se ja pitam ili bih ga podelio - ali da Albanci plate svoj deo ili prodao celo Kosovo Albancima (prodao problem,i napravio problem manje).

Sa tim parama bi svi sa Kosova dobili novu kucu i nesto ustedjevine i svi bi bili zadovoljni,ovako se problem oteze u nedogled.

Znam da su tamo svetinje Crkve Pravoslavne,ali bolje ziv covek, nego mrtvom iz rata da mu pevaju u toj Crkvi.
Nazad na vrh Ići dole
PREVODIOC
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.05.2007

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptySub 12 Maj 2007, 22:34

KOSOVO JE NA SABLjU SVIH ZAJEDNO UZETO I SABLjOM SE VRACA!

STA SE TU PRICA KAO KOSOVO SE DELI, MA NE DELI SE KOSOVO DELI SE ALBANIJA!!!

DECANI SVETI, PECKA PATRIJARSIJA, DEVIC, GRACANICA I JOS DA TO DAM NEKOM "SABANU" MA DA CU MU JEDAN NEOSUNECENI!!!

A STO SE TICE KOSOVA BOG IAKO JE PUSTIO DA GA SRBIMA UZMU JER CINjENICA JE DA GA JE BEOGRAD PRODAO TAKO ZAGADIO KOSOVO DA JE OD 2006 DO PRE MESEC DANA OKO 1250 SIPTARA DOBILO ONO NAGORE A ZA 30 GODINA NIKO NECE UMIRAT PRIRODNOM SMRCU U 100% OBLASTIMA NASELjENIM SIPTARIMA!!! PA TAKO AKO UZMU KOSOVO UMRE CE NA NjEGA I NECE MI BITI ZAO JER SU BOGA DIRALI I SVETINjE PA IM SAD BOG USPOSTAVLjA RACUN!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyNed 13 Maj 2007, 17:31

PREVODIOC ::
KOSOVO JE NA SABLjU SVIH ZAJEDNO UZETO I SABLjOM SE VRACA!

STA SE TU PRICA KAO KOSOVO SE DELI, MA NE DELI SE KOSOVO DELI SE ALBANIJA!!!

DECANI SVETI, PECKA PATRIJARSIJA, DEVIC, GRACANICA I JOS DA TO DAM NEKOM "SABANU" MA DA CU MU JEDAN NEOSUNECENI!!!

A STO SE TICE KOSOVA BOG IAKO JE PUSTIO DA GA SRBIMA UZMU JER CINjENICA JE DA GA JE BEOGRAD PRODAO TAKO ZAGADIO KOSOVO DA JE OD 2006 DO PRE MESEC DANA OKO 1250 SIPTARA DOBILO ONO NAGORE A ZA 30 GODINA NIKO NECE UMIRAT PRIRODNOM SMRCU U 100% OBLASTIMA NASELjENIM SIPTARIMA!!! PA TAKO AKO UZMU KOSOVO UMRE CE NA NjEGA I NECE MI BITI ZAO JER SU BOGA DIRALI I SVETINjE PA IM SAD BOG USPOSTAVLjA RACUN!!!

PREVODIOC...dobro si došao na naš forum i komotno se osećaj, ali bih te ovaj put zamolio da prilikom pisanja poštuješ net etiku i pišeš malim slovima jer se permanentno pisanje velikim slovima na internetu smatra kao kada prilikom razgovora u r.l. vičeš.
Hvala
Pozdrav
Lauda
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Tatoo
Moderator
Moderator
Tatoo


Broj poruka : 35
Godina : 57
Localisation : Kragujevac
Datum upisa : 18.07.2007

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyPet 20 Jul 2007, 00:55

Lauda ::
Draga braćo i sestre Srbi, srpski prijatelji i svi koji mislite da KiM treba da ostane u sastavu Srbije, za sada ima 56 847 potpisa, potrebno je 100 000. Pomozite svojim potpisom.


Stigli smo do cifre od 61.066 potpisa, idemo dalje 8)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM EmptyNed 11 Nov 2007, 16:12

Tatoo ::
Lauda ::
Draga braćo i sestre Srbi, srpski prijatelji i svi koji mislite da KiM treba da ostane u sastavu Srbije, za sada ima 56 847 potpisa, potrebno je 100 000. Pomozite svojim potpisom.


Stigli smo do cifre od 61.066 potpisa, idemo dalje 8)

Sad ima 62,880 potpisa cool cool cool
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Peticija za naše KiM Empty
PočaljiNaslov: Re: Peticija za naše KiM   Peticija za naše KiM Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Peticija za naše KiM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Peticija
» Status Kosva i Metohije
» Peticija za vracanje obaveznog vojnog roka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika :: U Srbiji-
Skoči na: