Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dvoje djece stradalo u požaru

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Dvoje djece stradalo u požaru Empty
PočaljiNaslov: Dvoje djece stradalo u požaru   Dvoje djece stradalo u požaru EmptySre 18 Apr 2007, 13:14

Na obiteljskoj kući Davora Maričića u zaseoku Pribićima u Krbavici kod Korenice u utorak ujutro je izbio požar u kojem je stradalo dvoje malodobne djece.

Sutkinja potvrdila smrt djece

Istražna sutkinja Županijskog suda u Gospiću Milka Vraneš potvrdila smrt dvoje malodobne djece u požaru.

Mjesto izbijanja požara locirano je oko peći na drva. Pronađeni ostaci smrtno stradale djece prevest će se u Zavod za sudsku medicinu u Rijeci gdje će biti utvrđen točan uzrok smrti.

Po riječima glasnogovornice ličko-senjske Policijske uprave Kristine Maoduš oko 10,30 sati u Pribićima je izbio požar na obiteljskoj kući u kojoj se, po prvim podacima, u to vrijeme nalazilo dvoje djece bez nadzora roditelja.

Očevid su obavili istražni sudac Županijskog suda u Gospiću, županijski državni odvjetnik, djelatnici PU-a i vještaci Centra za kriminalistička vještačenja MUP-a iz Zagreba.

Po kazivanju mještana požar je primijećen nakon 10 sati, a susjedi su o tome odmah obavijestili policiju u Korenici.

Vatrogasci su s dva vozila stigli u najkraćem mogućem roku, no vatra se, po kazivanju susjeda, velikom brzinom proširila na cijelu kuću.

U Krbavici živi oko 50 stanovnika, uglavnom srpskih povratnika.

------------------------------------------------------------

Neutral

Pa dobro, kaj su ta djeca radila sama u kući - čitam komentare. Ajmo ...da li ste ikad svoje malodobno dijete ostavili u kući i otišli u dućan?
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Dvoje djece stradalo u požaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvoje djece stradalo u požaru   Dvoje djece stradalo u požaru EmptySre 18 Apr 2007, 13:56

moram priznati da jesam Arrow, ali sve se to svodilo na par minuta , ali moji klinci od malena dobivaju stroge zabrane kaj ne smiju dirati po kući ,a u ostalom uvijek smo pazili da stvari koje nisu za diranje njima budu izvan dohvata ručica
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dvoje djece stradalo u požaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvoje djece stradalo u požaru   Dvoje djece stradalo u požaru EmptySre 18 Apr 2007, 14:49

I ja sam svoje znala ostaviti na nekoliko minuta...a starija kćer koja sad ima 7 i pol je znala ostajati i po nekoliko sati sama uz kontrolu susjeda i to ne u kući nego u dvorištu u igri s ostalim klincima. A kuća je ostala otvorena.
To me i čudi. Ja živim u selendri i ni auto ne zaključavam preko noći...zato me ovo i čudi, ostavit ih zaključane u kući ko da su u Zagrebu pa se boje da će ih netko opljačkati....
Ipak, u mojoj kući nema otvorene peći, ni upaljaća ni bilo čega što bi očigledno moglo izazvat požar.
Mogli su ostavit otvorenu kuću pa bi klinci možda uspjeli zbrisat.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dvoje djece stradalo u požaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Dvoje djece stradalo u požaru   Dvoje djece stradalo u požaru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dvoje djece stradalo u požaru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Milijun romske djece je "nevidljivo"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: