Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Udri brigu na veselje!!!!!

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 10:01

Dobro jutro narode Twisted Evil Twisted Evil

Nastavljavo ovdje Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 10:25

gradski-seljak ::
Dobro jutro narode Twisted Evil Twisted Evil

Nastavljavo ovdje Very Happy Very Happy

A dobrog naslovaaaaaaaa 8) 8) 8) 8) 8)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 10:30

U skladu sa mojom god.proizvodnje Laughing Laughing 51) 51)
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 11:42

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 13:19

Udri brigu na veselje!!!!! Ordinateur07
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:11

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:12

Daaaaaaaaaaaaaaan Udri brigu na veselje!!!!! C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:14

Šta imaaaaaaaaaa Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:16

gradski-seljak ::
Šta imaaaaaaaaaa Crying or Very sad

A ništ...skuhala, otpravila jedno u školu, napapala se i sad se izblentavam. Udri brigu na veselje!!!!! C070 Udri brigu na veselje!!!!! C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:24

A ja tražim neke pjesme (video), imaš koju želju???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 14:58

Dan svima...evo mene iz škole...malo odmora onda k prijatelju po pjesme neka...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 15:25

jura ::
Dan svima...evo mene iz škole...malo odmora onda k prijatelju po pjesme neka...

Bok Jura Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 15:54

odoh , moram po klinca u školu
vratim se za pol ure
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 16:09

Evo bas sam si nabavil diskografije rolling stonesi i deep purpla
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:00

Večer
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:41

večer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:42

Opet tu samujem...ni kava mi ne paše samoj. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:46

aja ::
Opet tu samujem...ni kava mi ne paše samoj. Sad

gdje su svi clown ne može to tako @
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:49

Cure pozdrav, uživate li u starim pjesmama???
Moram gibat tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:50

susjeda ::
aja ::
Opet tu samujem...ni kava mi ne paše samoj. Sad

gdje su svi clown ne može to tako @

Nemam pojma...ja pekla palačinke, onda skuhala kavu i zasjela tu....nigdje nikog.
A užasno mi je neudobno, jura je (opet) slomio stolicu za komp, pa sad sjedim na kuhinjskom...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:51

gradski-seljak ::
Cure pozdrav, uživate li u starim pjesmama???
Moram gibat tongue tongue


jesmo se napričali danas pirat do tipkanja!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:53

aja ::
susjeda ::
aja ::
Opet tu samujem...ni kava mi ne paše samoj. Sad

gdje su svi clown ne može to tako @

Nemam pojma...ja pekla palačinke, onda skuhala kavu i zasjela tu....nigdje nikog.
A užasno mi je neudobno, jura je (opet) slomio stolicu za komp, pa sad sjedim na kuhinjskom...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


opet stolica slomljena farao a nije ni meni baš najudobnije Crying or Very sad nikad nisam ni imala stolicu za komp Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:53

Tak je brzo odmaglil da ga ne stignem ni pozdravit. Udri brigu na veselje!!!!! U075
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:55

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Opet tu samujem...ni kava mi ne paše samoj. Sad

gdje su svi clown ne može to tako @

Nemam pojma...ja pekla palačinke, onda skuhala kavu i zasjela tu....nigdje nikog.
A užasno mi je neudobno, jura je (opet) slomio stolicu za komp, pa sad sjedim na kuhinjskom...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


opet stolica slomljena farao a nije ni meni baš najudobnije Crying or Very sad nikad nisam ni imala stolicu za komp Neutral

Ovo je bila treća, pokoj joj duši...Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! EmptySre 18 Apr 2007, 21:55

aja ::
Tak je brzo odmaglil da ga ne stignem ni pozdravit. Udri brigu na veselje!!!!! U075


nije pošteno Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Udri brigu na veselje!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Udri brigu na veselje!!!!!   Udri brigu na veselje!!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Udri brigu na veselje!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 41Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: