Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nacionalističke pretnje Ljajiću

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Nacionalističke pretnje Ljajiću Empty
PočaljiNaslov: Nacionalističke pretnje Ljajiću   Nacionalističke pretnje Ljajiću EmptyČet 12 Apr 2007, 22:58

Nacionalističke pretnje Ljajiću

RSE
Trojica mladića u majicama sa likom haškog optuženika Ratka Mladića i sa šajkačama upala su sinoć u prostorije Sandžačke demokratske partije u Zemunu, izjavio je predsednik te stranke Rasim Ljajić.
Ljajić je za naš program rekao da se upad dogodio sinoć oko 18 časova, u vreme trajanja sastanka članova odbora stranke iz Zemuna, i da su mladići u majicama sa likom haškog optuženika Ratka Mladića, iscepali njegovu fotografiju, kao i fotografije predsednika Srbije Borisa Tadića i uništili propagandni materijal stranke. U izjavi za RSE Ljajić je rekao:
“Psovali su mene, psovali tursku majku, govorili da se iselimo odavde, šta ćemo mi u Srbiji… pokazivali te majice sa likom Ratka Mladića….”
Brza reakcija policije

“Ovo je prvi incident koji se ovde dogodio. Izgleda da ovde neko želi da zaustavi aktivnosti Sandžačke demokratkse partije. Državni organi, pre svega policija veoma brzo je reagovala. Ministar Jočić obavestio me da je jedno lice uhapšeno, a za dva lica se još traga. Reakcija policije je za svaku pohvalu i nadam se da će istraga utvrditi i šta su stvarni motivi. Nas ovo neće zaplasiti , mi smo sve ove godine pokazali našu lojalnost državi u kojoj živimo i nećemo odustati od naših političkih ciljeva, a ti politički ciljevi su zasnovani na demokratizaciji Srbije i njenoj evropskoj orijentaciji,” izjavio je Ljajić.
On dodaje da ne može da pretpostavi šta je bio povod za ovaj napad, ali je naveo da se radi o provokaciji i zastrašivanju članova
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Nacionalističke pretnje Ljajiću
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pretnje novinaru i u Hrvatskoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: